wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu – najświeższe wiadomości Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 22:20

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Za nami pierwszy trening przygotowawczy do półmaratonu

Wczoraj (6 marca) na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbył się pierwszy trening z cyklu bezpłatnych zajęć biegowych organizowanych przez Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław i Decathlon Wrocław. Pomimo deszczowej pogody, frekwencja dopisała, a atmosfera była gorąca. Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Przygotuj się do startu w półmaratonie

Pierwsze zajęcia poprowadził doświadczony trener biegowy, Piotr Ślęzak, który zadbał o odpowiednie przygotowanie wszystkich uczestników. Była rozgrzewka, część biegowa na trasie „Między Mostami” oraz stretching - wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze.

Zobaczcie zdjęcia!

Uczestnicy treningu mogli nie tylko poprawić swoją kondycję biegową, ale także poznać innych pasjonatów biegania i zdobyć cenne wskazówki od doświadczonego trenera. Już w najbliższą sobotę (11 marca) odbędzie się kolejny trening. Tym razem rozpocznie się o godz. 10:00 na Stadionie Olimpijskim. Zapisy na zajęcia są już dostępne w aplikacji Decathlon GO.

Udział w cyklu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Nie czekaj i zarezerwuj swoje miejsce już dziś. Więcej informacji tutaj.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama