Najważniejsze informacje (kliknij, aby przejść)
To będzie drugie już spotkanie, jakie wrocławskie Pantery rozegrają w tym sezonie w AFLE. W ubiegły weekend Wrocławianie mieli udany start na wyjeździe. W Wielkiej Brytanii pokonali ekipę London Warriors 41:21 w pierwszej kolejce rozgrywek.
Pantery gotują się do twardego meczu
Natomiast niedzielny mecz na Stadionie Olimpijskim już budzi emocje sympatyków futbolu amerykańskiego. Vienna Vikings od lat regularnie stają na drodze Panthers Wrocław. Z pewnością są w formie, bo w spotkaniu na własnym boisku rozgromili Berlin Thunder 49:7. Ekipa z Wrocławia nie kryje jednak, że w tym sezonie ma też mistrzowskie aspiracje.
Jesteśmy dumni z naszego zespołu, ale po wygranej w Londynie nie odczuwamy pełnej satysfakcji. W tym tygodniu czeka nas mnóstwo pracy nad sobą, a także ogromne wyzwanie, jakim jest przygotowanie się do starcia z Vienna Vikings. Wikingowie to świetna organizacja - zbudowali najlepszy skład, jaki kiedykolwiek widziałem w Europie. Są niezwykle utalentowani i mają ogromną głębię składu zarówno w formacji ataku, jak i obronykomentuje Dave Likins, główny trener Panthers Wrocław.
Dave Likins dodaje, że spodziewa się niezwykle twardego i widowiskowego meczu.
Po rywalu takiej klasy jak Vienna Vikings można się spodziewać bardzo dobrego futbolu i małej liczby błędów. Mają świetny skład na papierze i pokazali to również w starciu z Berlin Thunder. Mecz ten będzie naszym największym sprawdzianem, ponieważ Vikings to absolutnie topowa drużyna. Jeśli chcemy wygrać mistrzostwo całej ligi to musimy wygrać z każdym, więc zapowiada się świetny meczdodaje Maciej Krupa, wide receiver Panthers Wrocław.
Panthers Wrocław - Vienna Vikings, 31 maja na Stadionie Olimpijskim
Mecz Panthers Wrocław – Vienna Vikings zacznie się w niedzielę 31 maja o godz. 14:40 na Stadionie Olimpijskim. Bilety na spotkanie można kupić online w serwisie eventim.pl.
Na to sportowe wydarzenie warto wybrać się w grupie – wtedy zakup biletów jest tańszy. Przy zakupie od 2 do 5 wejściówek cena za osobę obniża się znacznie. Najkorzystniejsza jest opcja zakupu dla grupy pięciu osób, ponieważ wtedy cena za jedną osobę jest prawie o połowę niższa niż w przypadku pojedynczego biletu. Zniżki przewidziane są także dla seniorów, młodzieży oraz rodzin z dzieckiem.
Nie tylko sportowe atrakcje przy Stadionie Olimpijskim
W niedzielę przed meczem już od godz. 12:30 wokół stadionu na fanów futbolu amerykańskiego czekać będą też inne atrakcje: food trucki, strefa dla dzieci z dmuchańcami oraz spotkania z maskotkami drużyny.
Natomiast następny mecz na własnym boisku w ramach AFLE - The League Europe przypadnie 14 czerwca, ale będzie rozgrywany na Tarczyński Arenie.
Tego dnia Pantery zmierzą się z Berlin Thunder. Bilety na to spotkanie są już dostępne w serwisie eventim.pl.