wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu – najświeższe wiadomości Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

19°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 00:15

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Panthers Wrocław ze zwycięstwem

Pojedynek Panthers Wrocław z Prague Lions odbył się w ramach 7. kolejki European League of Football. Oba zespoły mierzyły się ze sobą po raz pierwszy w tym sezonie.

Panthers Wrocław - Prague Lions. Zwycięstwo w domu

Dla wrocławian spotkanie przebiegło zgodnie z planem. Przez większość meczu to właśnie gospodarze mieli inicjatywę, a goście nie byli w stanie przeprowadzić skutecznej akcji zakończonej w polu punktowym. Oba przyłożenia dla „Panter” zdobył amerykański skrzydłowy Josiah Norwood.

Dzięki wygranej polska drużyna zachowała szanse na awans do fazy play-off ligi europejskiej, jednak nie może pozwolić sobie na żadne potknięcia w sezonie zasadniczym.

Jestem dumny z naszego zespołu, tym bardziej że to moje pierwsze spotkanie w roli trenera głównego. Nasi gracze spełnili przedmeczowe założenia i ustrzegli się błędów, grając bardzo dobry mecz w defensywie. Teraz przed zawodnikami czas na regenerację, a sztab szkoleniowy już pracuje nad analizą spotkań naszych kolejnych rywali. Wiemy, że jesteśmy w grze i wciąż możemy awansować do fazy play-off
Craig Kuligowski, trener główny Panthers Wrocław.

Panthers Wrocław. Walka o play-offs trwa

Następne spotkanie wrocławianie rozegrają za dwa tygodnie na wyjeździe – w niedzielę 21 lipca o 13:00 zmierzą się w rewanżu z niepokonanymi Stuttgart Surge. Transmisja meczu będzie dostępna od 12:55 w Polsat Sport 3, Polsat Box Go oraz na ligowej platformie streamingowej.

Kolejny domowy mecz reprezentantów Polski w European League of Football odbędzie się 27 sierpnia o godz. 17.00. Wrocławianie podejmą wówczas na Stadionie Olimpijskim węgierskich Fehervar Enthroners. Bilety na to spotkanie są dostępne w serwisie Ticketmaster.

Źródło: materiały organizatorów

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl