– Całość trasy podzielono na etapy, podczas których będą przerwy na odpoczynek, toaletę i inne potrzebne sprawy – informują organizatorzy Maślickiej Setki.
Zobacz, jak będzie przebiegała trasa
- start o godz. 8.00: Centrum Aktywności Lokalnej, Maślice, ul. Suwalska 11
- etap 1: Maślice – Pracze Odrzańskie – Stabłowice – Złotniki – Leśnica – Jerzmanowo
- etap 2: Jerzmanowo – Strachowice – Muchobór Wielki – Oporów – Klecina – Krzyki – Partynice – Borek
- etap 3: Borek – Gaj – Tarnogaj – Przedmieście Oławskie – Biskupin – Bartoszowice – Sępolno – Zalesie
- etap 4: Zalesie – Karłowice – Kowale – Psie Pole – Sołtysowice – Poświętne – Pracze Widawskie – Świniary
- etap 5: Świniary – Lipa Piotrowska – Osobowice – Kozanów – Pilczyce – Maślice (CAL)
Start rajdu o godz. 8.00 spod CAL na Maślicach przy ul. Suwalskiej 11, planowany powrót w to samo miejsce ok. godz. 17.00
Niestety pakiety startowe rozeszły się jak świeże bułeczki. Nie można już zapisać się na Maślicką Setkę!