Smaczne walentynki z Delivery Week [ZAKOŃCZONY]

W walentynki powinno być pięknie, kolorowo, uczuciowo i oczywiście smacznie. Nawet bardzo smacznie, ponieważ dajemy Wam w tym konkursie okazję na superkolację dla dwojga, która przyjedzie do Waszego domu. Wygraj voucher na Delivery Week!

W tej chwili w kilkunastu wrocławskich restauracjach przyrządzane są dwudaniowe posiłki z dostawą do domu dla gości Delivery Week – festiwalu kulinarnego, którego celem jest wsparcie walczącej o przetrwanie polskiej sceny restauracyjnej. Gotują szefowie kuchni uznanych lokali.

Trwa Delivery Week – jedz smacznie i pomagaj

Trwa Delivery Week – jedz smacznie i pomagaj

Termin od 17 listopada 2020 do 14 lutego 2021

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz

Z okazji walentynek mamy dla Was od organizatorów wydarzenia bezpłatne vouchery na dwudaniowe „doświadczenia” kulinarne, które będziecie mogli sami sobie wybrać i zamówić. Najpierw jednak trzeba odpowiedzieć, kto wyraził poniższą, niewątpliwie złotą myśl. Dla ułatwienia podpowiadamy, że jest to ktoś, kto dniami i nocami spogląda na serce naszego miasta.

„Gdy żona dobrze gotuje, drogę do serca męża znajduje”.

Na odpowiedzi czekamy do 10 lutego, do godz. 18.00. Wygrywa co trzecia poprawna odpowiedź. O sposobie odbioru nagrody poinformujemy e-mailowo.Zgłoś uwagę