Bilety na mecz Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do czwartku, 1 marca 2018 r. do godz. 10.00.


Proponujemy Wam konkurs, w którym nagrodami są:

- 5 podwójnych biletów na mecz WKS Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz (sobota 3 marca 2018 r., Stadion Wrocław. Początek o godzinie 15.30.).

Będzie to mecz dwóch podrażnionych drużyn. Zarówno Sandecja, jak i piłkarze wrocławskiego Śląska źle rozpoczęli rundę wiosenną Lotto Ekstraklasy, zdobywając jeden punkt w trzech pierwszych kolejkach. Po ostatniej porażce z zespołem z Niecieczy podopieczni Kazimierza Moskala spadli na ostatnie miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Znajdujący się na 10. lokacie WKS zgromadził, jak dotąd, o sześć "oczek" więcej, niż najbliższy rywal. Piłkarze Tadeusza Pawłowskiego muszą jednak mieć się na baczności. W ostanim spotkaniu rozegranym na Stadionie Wrocław uratowali remis 1:1 z Górnikiem Zabrze, będąc jednak drużyną wyraźnie słabszą. Jak Piotr Celeban i spółka zaprezentują się w kolejnym pojedynku przed własną publicznością?

Aby wygrać bilety należy do czwartku 1 marca do godz. 10.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, numer PESEL (dane swoje oraz osoby towarzyszącej na meczu) oraz odpowiadając na następujące pytanie:

Jakim wynikiem zakończył się pierwszy pojedynek w sezonie 2017/2018 pomiędzy Sandecją Nowy Sącz, a Śląskiem Wrocław i kto strzelił bramkę dla WKS-u?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyśle prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.Zgłoś uwagę