Bilety na mecz WKS Śląsk Wrocław - Piast Gliwice [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwał do czwartku, 10 maja 2018 r. do godz. 10.00.


Proponujemy Wam konkurs, w którym nagrodami są:

- 4 podwójne bilety na mecz WKS Śląsk Wrocław - Piast Gliwice (sobota, 12 maja 2018 r., Stadion Wrocław. Początek o godzinie 15.30.).

Dwa mecze, dwa remisy - tak w skrócie można podsumować dotychczasowe mecze w trwającej kampanii pomiędzy Śląskiem, a Piastem. Najpierw w sierpniu w Gliwicach padł remis 1:1, a następnie w połowie grudnia we Wrocławiu kibice mogli obejrzeć aż cztery gole i kolejny podział punktów. Teraz remis nie usatysfakcjonuje jednak żadnej z drużyn. Piast wciąż walczy o utrzymanie w Lotto Ekstraklasie, natomiast piłkarze WKS-u chcą zakończyć rozgrywki na jak najlepszej pozycji w grupie spadkowej.

Jak wygrać bilety?

Aby wygrać bilety należy do czwartku, 10 maja do godz. 10.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, numer PESEL (dane swoje oraz osoby towarzyszącej na meczu) oraz odpowiadając na następujące pytanie:

Jak nazywa się najskuteczniejszy piłkarz WKS-u w sezonie 2017/2018 i ile bramek ma na koncie?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyśle prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.Zgłoś uwagę