Ostatnie wolne miejsca na Sky Tower Run 2018

Wciąż trwają zapisy na tegoroczny bieg po schodach, czyli Sky Tower Run 2018. Uczestnicy do pokonania będą mieli dokładnie 1142 schody. Początek zawodów w sobotę 26 maja o godzinie 10.00.

  • Fot. Pro-Run Wrocław

    Fot. Pro-Run Wrocław

  • Fot. Pro-Run Wrocław

    Fot. Pro-Run Wrocław


Sky Tower Run w sportowych kalendarzach wielu zawodowych sportowców, jak i amatorów biegania jest już pozycją obowiązkową. Trasa biegu prowadzić będzie na 49. piętro Sky Tower, co oznacza, że uczestnicy zawodów do pokonania będą mieli 1142 schody po lewoskrętnej klatce schodowej.

Piąta edycja mistrzostw Polski

W tym roku zawodnicy startować będą co 20 sekund w poszczególnych grupach według kolejności nadanych numerów startowych. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy oraz pamiątkowy medal po dotarciu na 49. piętro Sky Tower. W startpacku nie zabraknie też upominków od partnerów wydarzenia.

– Tegoroczne zawody zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie. Swój życiowy rekord będzie chciał pobić Piotr Łobodziński, który dwa lata temu wbiegł na 49. piętro Sky Tower w czasie 4:52. Jednak inni zawodnicy już zapowiedzieli, że nie poddadzą się tak łatwo w walce o 1. miejsce. Bardzo widowiskowo zapowiadają się także Mistrzostwa Polski Strażaków, zwłaszcza w kategorii w mundurach bojowych – mówi Jacek Urbanowicz z Pro-Run Wrocław.

Sky Tower Run 2018

Sky Tower Run 2018

Biegi i maratony / Zawody
Termin 26 maja 2018 10:00

Miejsce Galeria Handlowa Sky Tower

Zobacz

Wspólną rozgrzewkę przed zawodami poprowadzą instruktorzy Fitness Academy. Poza tym dla wszystkich uczestników biegu na 1. piętrze Sky Tower udostępniona zostanie tzw. strefa chillout, w której będą mogli poddać się zabiegom rozluźniającym.

– W tym roku organizujemy piątą edycję Sky Tower Run. Ponownie w randze Mistrzostw Polski. Mamy nadzieję na komplet zawodników, zdrową sportową rywalizację i świetną zabawę. Zachęcamy wszystkich do pokonania 49 pięter Sky Tower, ale także do kibicowania swoim faworytom - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Sky Tower.

Fot. Pro-Run Wrocław

Fot. Pro-Run Wrocław

Trwają zapisy na ostatnie miejsca

Tylko do 23 maja można zgłaszać swój udział w Sky Tower Run 2018 za pośrednictwem internegowego formularza. Później będzie to możliwe wyłącznie w Biurze Zawodów, które będzie działać od 24 do 26 maja na parterze Sky Tower.

Uczestnicy mogą jeszcze zdecydować się na start w godzinach popołudniowych. Wolne miejsca są dostępne m.in. na godz. 15.00, 15.30 oraz 16.00. Opłata za start wynosi 80 złotych.

Regulamin biegu dostępny tutaj.Zgłoś uwagę