wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - Partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

28°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 11:45

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Znasz społeczników wartych wyróżnienia? – Nominuj ich do Gwiazdy Możliwości

Do 15 marca nadsyłać można nominacje kandydatów do nagrody Gwiazda Możliwości, przyznawanej przez Fundację Stella Virium. W tym roku nagrody przyznane zostaną w trzech kategoriach: Wolontariusz Wielkiego Serca, Zwyciężający Pomimo Barier i Bohaterska Uchodźczyni.

– Wśród nominowanych kandydatów mamy osoby czyniące dobro w swoich środowiskach. Często są to osoby skromne, które swoim działaniem dają przykład innym i zasługują na szersze uznanie. Chcemy ich docenić oraz nagrodzić. (…) Zachęcamy też, aby nominować osoby ze swojego otoczenia – mówi Wiktor Kowalówka z Fundacji Stella Virium.

Wyróżnienia przyznane zostaną podczas uroczystej gali w Krakowie, 30 czerwca 2023. Laureaci – oprócz tytułu i statuetki Gwiazdy Możliwości, otrzymają także profesjonalną biznesową sesją fotograficzną, szkolenie z budowania marki osobistej na LinkedIn, program rozwojowy z zakresu kompetencji trenerskich, menadżerskich lub negocjacyjnych oraz inne nagrody od sponsorów konkursu.

Gwiazda Możliwości 2023 – kategorie, w których przyznane zostaną wyróżnienia

Wolontariusz Wielkiego Serca

To kategoria dedykowana ludziom bezinteresownym, mającym wielkie serca i angażującym się w pomoc innym. Pandemia Covid-19 i wojna na Ukrainie pokazały, że w naszym kraju nie brakuje osób aktywnych, wrażliwych na krzywdę drugiego człowieka.

Zwyciężający Pomimo Barier

To kategoria dedykowana aktywnym osobom niepełnosprawnym, które biorą los w swoje ręce. Pokazują innym jak mimo ograniczeń można uczynić życie pełniejszym. Swoją społeczną postawą, aktywnością i zaangażowaniem są przykładem i źródłem motywacji.

Bohaterska Uchodźczyni

To kategoria dedykowana kobietom, które swoją postawą wyróżniły się znacząco podczas tak trudnych wydarzeń w Ukrainie. Swoim działaniem inspirują, wspierają i motywują do odnalezienia się w nowej rzeczywistości.

Po zebraniu nominacji odbędzie się głosowanie internetowe

Następnie Kapituła Konkursu wybierze 3 laureatów. W jej gronie zasiadają osoby znane z życia publicznego, których działalność społeczna oraz życie w duchu lifelong learning nawiązują do misji Fundacji oraz idei Konkursu: Joanna Racewicz, Jerzy Górski, Janina Daily, dr Michał Paluch, Angelika Wielgus-Lach.

Nominacje kandydatów możecie przesyłać do 15 marca 2023 roku przez stronę internetową www.stellavirium.org.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl