wroclaw.pl Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie

Zdobądź Certyfikat Doradcy NGO – Fundusze dla Klimatu. Rekrutacja trwa do 26 września

Maciej Wołodko,
ogródki działkowe we Wrocławiu, zdjęcie ilustracyjne fot. Tomasz Hołod - www.wroclaw.pl
ogródki działkowe we Wrocławiu, zdjęcie ilustracyjne

Rozpoczęła się rekrutacja do nowego projektu szkoleniowo-doradczego pn. Fundusze dla Klimatu - Sieć Doradców NGO. Bezpłatne szkolenia umożliwiają otrzymanie Certyfikatu Doradcy NGO – Fundusze dla Klimatu. Nabór chętnych trwa do 26 września 2022.

Fundusze dla Klimatu - Sieć Doradców NGO

Fundusze dla Klimatu - Sieć Doradców NGO to projekt szkoleniowo-doradczy realizowany przez Ogólnopolską Federację Organizacji Pozarządowych (OFOP) przy współpracy Fundacji Sendzimira w ramach programu „Zielony Lider” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Celem projektu jest zbudowanie ogólnopolskiej sieci doradców w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich. Na co? – Przede wszystkim na projekty społeczne i/lub inwestycyjne służące mitygacji i adaptacji do zmian klimatu.

Na darmowe szkolenia przyjętych zostanie 36 osób

- Szukamy osób, które mają w sobie pasję, wrażliwość i wiedzę z zakresu dbania o klimat i środowisko, wiedzą jak przygotować projekty społeczne i/lub inwestycyjne, (…) są aktywni lokalnie i posiadają kompetencje do tego, aby doradzać lokalnej społeczności – informują przedstawiciele OFOP.

Do udziału w projekcie zakwalifikowanych zostanie co najmniej 36 osób z całej Polski, po wcześniejszym pozytywnym przejściu procesu rekrutacji. Możecie aplikować przez elektroniczny formularz, do 26 września 2022. Więcej informacji na temat projektu, znajdziecie na stronie OFOP.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl