wroclaw.pl Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 14°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie

Zapisz się na bezpłatne szkolenie dla koordynatorów wolontariatu

Redakcja www.wroclaw.pl,
Szkolenie odbędzie się w ramach cyklu Niezbędnik Koordynatora Wolontariatu WCRS
Szkolenie odbędzie się w ramach cyklu Niezbędnik Koordynatora Wolontariatu

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla koordynatorów wolontariatu. Tematem zaplanowanego na 5 listopada spotkania będą umocowania prawne pracy wolontariuszy. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, obowiązują zapisy.

Spotkanie odbędzie się w formule online, na platformie Zoom, w piątek 05.11.2021 w godz. 11.00-14.00. Obejmuje wykład z teorii oraz ćwiczenia praktyczne na konkretnych przykładach. W trakcie szkolenia poruszone zostaną tematy takie jak:

Możecie zapisać się na nie przy pomocy tego formularza.

Szkolenie poprowadzi Elżbieta Baranowska-Pytko

Elżbieta Baranowska-Pytko jest ekspertką ds. wolontariatu, koordynatorką projektów społecznych, trenerką Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu z Warszawy. Działa na rzecz promocji i profesjonalizacji wolontariatu w instytucjach i organizacjach pozarządowych. W swojej pracy szczególnie skupia się na wsparciu w rozwoju koordynatorów wolontariatu mi.in poprzez szkolenia, wsparcie w tworzeniu programów wolontariackich, organizowanie spotkań sieciujących społeczność organizatorów wolontariatu. Osobiście wierzy, że wolontariat jest dla każdego doskonałym narzędziem rozwoju i wpływu na to, co uważamy za ważne.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl