wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 21:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. WBO 2020: ewaluacja
Ewaluacja WBO 2020 Wrocław Rozmawia
Ewaluacja WBO 2020

Dobiegła końca ewaluacja WBO 2020. W tym roku, ze względu na epidemię, opinie przesyłane były drogą mailową. Zapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji.

Ewaluacja WBO 2020 została przeprowadzona po zakończeniu głosowania na projekty tej edycji. Ze względu na sytuację epidemiczną nie odbyło się dedykowane spotkanie ewaluacyjne, lecz mieszkańcy zostali poproszeni o przesyłanie uwag, pomysłów i spostrzeżeń drogą mailową. Ogłoszenie o ewaluacji zostało umieszczone na facebookowym profilu WBO oraz stronie internetowej WBO.

W dniach 13-30 listopada 2020 r. mieszkańcy nadesłali w sumie 40 uwag dotyczących przebiegu minionej edycji WBO. Zapraszamy do zapoznania się z raportem. Plik do pobrania znajduje się pod tekstem. W treści raportu znajdują się wszystkie nadesłane uwagi wraz z odpowiedziami Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Przeczytaj również – WBO 2020: czekamy na Wasze opinie.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl