wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - Partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

17°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 02:35

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. WBO 2020: czekamy na Wasze opinie

WBO 2020: czekamy na Wasze opinie

Wydział Partycypacji Społecznej,

Zapraszamy do udziału w ewaluacji WBO 2020. W tym roku, ze względu na epidemię, czekamy na Wasze opinie przesyłane drogą mailową.

Zakończyliśmy wybór projektów WBO 2020. Lista projektów wybranych do realizacji znajduje się tutaj

Bardzo Państwu dziękujemy za zaangażowanie w WBO 2020, szczególnie za wszystkie 413 złożonych projektów oraz za wysoką frekwencję. Oddanych zostało 95 206 głosów.

W czasach pandemii udało się z sukcesem  przeprowadzić cały proces: nabór, dwa etapy oceny, odwołania, głosowanie i rozdysponowania projektów do jednostek realizujących. 

Ewaluacja WBO 2020

Tradycją jest, że koniec roku to czas wspólnego zastanowienia się nad zakończoną edycją: co zmienić, a co ulepszyć. To czas refleksji, wniosków i analiz. Słowem: czas na ewaluację.

Zazwyczaj spotykaliśmy się wspólnie i rozmawialiśmy o WBO. W związku z obecną sytuacją epidemiczną musimy jednak zrezygnować z tradycyjnego spotkania. Ewaluacja WBO 2020 odbędzie się w świecie wirtualnym.

Dlatego bardzo Państwa prosimy o przesyłanie do 30 listopada 2020 r. na adres [email protected] wszelkich uwag, postulatów, wniosków czy spostrzeżeń dotyczących zakończonej edycji WBO, jak i WBO w ogólności.

Do wszystkich zgłoszonych uwag odniesiemy się w raporcie, który upublicznimy jeszcze przed startem kolejnej edycji WBO.

Przeczytaj również - WBO 2020: ewaluacja (raport)

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl