wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - Partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

17°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 02:35

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Rok w pandemii – raporty o sytuacji NGO

Aż 65 procent organizacji społecznych odnotowuje, że pandemia pogorszyła ich sytuację. Równocześnie 41 procent ngo-sów zawiesiło większość lub wszystkie z prowadzonych działań – wynika z badań przeprowadzonych przez Stowarzyszenie Klon-Jawor. Dowiedz się więcej z raportów o sytuacji NGO po roku w pandemii.

Rok w pandemii. Raport z badań 2020/2021

Raport omawia wpływ pandemii na kondycję organizacji, prowadzone działania, sytuację finansową, sytuację odbiorców oraz współpracę z partnerami i wolontariuszami. To 76 stron wiedzy, 25 wykresów i tabel, 12 komentarzy ekspertek i ekspertów NGO oraz 5 case studies - historii z życia organizacji.

Link do raportu "Rok w pandemii"

Praca w pandemii. Raport z badań 2020/2021

Raport koncentruje się na zmianach w zespołach organizacji, zdalnym trybie pracy oraz kondycji psychicznej liderek i liderów NGO. Na 44 stronach znajdziecie Państwo 15 wykresów i tabel oraz ponad 20 wypowiedzi respondentów-przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Link do raportu "Praca w pandemii"

Trzy konsekwencje pandemii dla organizacji społecznych

Stowarzyszenie Klon/Jawor przeprowadziło badanie wśród 850 fundacji i stowarzyszeń dotyczące wpływu pandemii na ich funkcjonowanie. Posłuchaj, co mówią o jego wynikach Marta Gumkowska i Beata Charycka, autorki raportu „Rok w pandemii”.

Rok wyzwań

Zestaw trzech infografik omawia 3 ważne wyzwania NGO w pandemii: zawieszanie działań, relację z samorządem oraz kondycję liderek i liderów. Infografiki zawierają diagnozę wyzwania, informacje o potrzebach organizacji oraz podpowiedzi praktyków - pomysły na kierunki rozwiązań odpowiadających na te wyzwania.

Jak zmierzyć się z zawieszaniem działań organizacji pozarządowych? - Infografika

Jak zadbać o relację organizacji pozarządowych z samorządem? - Infografika

Jak wspierać liderów i liderki organizacji pozarządowych? - Infografika

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl