Porozmawiajmy o zajezdni przy Legnickiej

Spotkanie o koncepcji zagospodarowania dawnej zajezdni przy ulicy Legnickiej 65.

Kiedy i gdzie?

E-SPOTKANIE KONSULTACYJNE | 11.05.2021 (wtorek), g. 17:30 | Aktywny udział możliwy na platformie internetowej Clickmeeting – link do spotkania | Transmisja (podgląd) na stronie konsultacji

Jak uczestniczyć w e-spotkaniu?

Spotkania odbywają z wykorzystaniem narzędzia służącego do komunikacji zdalnej (Clickmeeting). 

W poniższym linku znajdują się informacje na temat minimalnych wymagań sprzętowych, natomiast tutaj są informacje, jak dołączyć do spotkania. Aby uczestniczyć w nim, nie musisz podawać swojego aktualnego adresu mailowego. 

Usiądź w miejscu, gdzie nie będzie hałasu, a jeśli możesz, przygotuj słuchawki i przetestuj sprzęt przed rozpoczęciem spotkania. Większość problemów technicznych wynika z ustawień komputera, np. uprawnień, które ma przeglądarka, albo z szybkości łącza internetowego. Jeśli nie uda Ci się ich rozwiązać - zgłoś to do organizatora.

Podczas trwania spotkania masz możliwość, aby na bieżąco komentować i zadawać pytania (w formie tekstowej na czacie). Postaraj się formułować konkretne pytania lub przedstawiać zwięzłe opinie. Prowadzący po prezentacji wrócą do zgłaszanych wątków i udzielą odpowiedzi.

Dyskusja jest moderowana – osoby, które będą obrażać innych lub zakłócać przebieg rozmowy, będą z niej wypraszane.

Jeżeli coś jest niejasne, wymaga powtórzenia lub lepszego wyjaśnienia – zasygnalizuj to!

Przeczytaj również: Spotkanie konsultacyjne w internecie – krok po kroku

O czym rozmawiamy?

Kompleksowa rewaloryzacja terenu dawnej zajezdni tramwajowej (zarówno budynków, jak i całego obszaru) przy ul. Legnickiej 65.

Jaki efekt konsultacji?

Zebranie opinii mieszkanek i mieszkańców, które posłużą do aktualizacji koncepcji zagospodarowania terenu dawnej zajezdni tramwajowej.

Do pobrania