wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 07:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Półmetek naboru WBO. Ile projektów zgłosili wrocławianie?
napis WRO, to jeden z projektów zrealizowanych w mieście ze środków WBO fot. Tomasz Hołod - www.wroclaw.pl
napis WRO, to jeden z projektów zrealizowanych w mieście ze środków WBO

Do 14 lutego trwa nabór projektów w 10. edycji Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym roku do wydania na projekty WBO jest 30 milionów złotych. Jakim zainteresowaniem cieszy się tegoroczna edycja? Sprawdź, ile projektów spłynęło do Wydziału Partycypacji Społecznej przez pierwsze dwa tygodnie naboru.

– W ciągu pierwszych 14 dni naboru mieszkańcy zgłosili 107 projektów. 105 z nich wpłynęło elektronicznie, zaś 2 w wersji papierowej. To o ponad 1/4 więcej niż w ubiegłym roku. Rok temu w pierwszych dwóch tygodniach naboru liderzy zgłosili 78 projektów – mówi Przemysław Leszyński z Wydziału Partycypacji Społecznej.

Nabór potrwa do 14 lutego. Projekty należy składać na formularzu dostępnym na wroclaw.pl/wbo, papierowo lub elektronicznie. Do projektu musi być dołączona lista podpisów przynajmniej 2 mieszkańców popierających projekt, wśród nich może być również podpis Lidera. (Zobacz: dokumenty do pobrania.)

Przeczytaj również: Zgłaszajcie projekty do WBO 2022

W wersji papierowej, projekty składać można także w Wydziale Partycypacji Społecznej przy ul. G. Zapolskiej 4.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl