wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 01:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Niech będzie aktywnie przy CHOPINA
budynek przy ulicy Fryderyka Chopina 9a we Wrocławiu Wrocław Rozmawia
budynek przy ulicy Fryderyka Chopina 9a we Wrocławiu

Chcesz spędzać czas aktywnie i twórczo na Zaciszu, Zalesiu i Szczytnikach? Włącz się w rozmowę o Centrum Aktywności Lokalnej.

W tym roku zostanie ogłoszony konkurs na nowego operatora Centrum Aktywności Lokalnej Zacisze-Zalesie-Szczytniki. Zanim jednak to się stanie, zapraszamy do rozmowy o tym, co dotychczas udało się zrobić, w jaki sposób Centrum powinno działać oraz jak może wyglądać jego program. Chcemy, aby jak najlepiej odpowiadał on potrzebom, zainteresowaniom i pasjom mieszkanek i mieszkańców. Mamy nadzieję, że będzie to miejsce nie tylko z ciekawą ofertą zorganizowanych zajęć, ale takie, które będzie inspirowało mieszkańców do realizowania własnych działań wzbogacających życie społeczno-kulturalne na osiedlach Zacisze, Zalesie i Szczytniki.

Zapraszamy do rozmowy zarówno osoby, które mają pomysł na konkretne działania, jak i te, które chcą podzielić się swoją opinią na temat Centrum. Jest to szansa na wspólne tworzenie wartościowego miejsca na mapie Wrocławia.

Kiedy konsultujemy?

29 maja – 19 czerwca 2019

Co konsultujemy?

Działalność Centrum Aktywności Lokalnej Zacisze-Zalesie-Szczytniki.

Jaki zakres konsultacji?

Rozmowa dotyczy obecnego oraz przyszłego funkcjonowania Centrum Aktywności Lokalnej Zacisze-Zalesie-Szczytniki.

Jaki cel konsultacji?

Zebrane opinie pomogą określić wytyczne do przeprowadzenia konkursu na operatora Centrum Aktywności Lokalnej Zacisze-Zalesie-Szczytniki.

Jaki efekt konsultacji?

Raport z konsultacji.

Kto konsultuje?

Mieszkanki i mieszkańcy Osiedla Zacisze-Zalesie-Szczytniki oraz działające na ich obszarze podmioty tj. rada osiedla, szkoła, biblioteka, organizacje pozarządowe i grupy nieformalne.

Jak konsultujemy?

WYWIADY W TERENIE | 29.05 – 19.06.2019 | na terenie osiedla animatorzy będą pytali o opinie dotyczące działalności centrum

DYSKUSJA GRUPOWA | przedstawiciele organizacji, instytucji i grup nieformalnych działających na osiedlach Zacisze, Zalesie i Szczytniki zaproszeni zostaną do dyskusji w formie grupy fokusowej; efekty pracy grupy przedstawione zostaną na spotkaniu konsultacyjnym

FORMULARZ OPINII | 29.05 – 19.06.2019

SPOTKANIE KONSULTACYJNE | 17.06.2019, g. 17.00 | Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Chopina 9a

Więcej informacji - www

Wydarzenie FB

plakat konsultacji społecznych "Aktywnie przy Chopina"

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl