wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - Partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

20°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:25

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Masz pomysł na kulturę na Karłowicach lub Różance? Zgłoś się do Kuźni Projektów [SZCZEGÓŁY]

Masz pomysł na kulturę? Działaj! Do 8 maja trwa nabór wniosków do ósmej edycji programu Kuźnia Projektów. Centrum Kultury AGORA czeka na propozycje oryginalnych inicjatyw kulturalnych dla mieszkańców osiedla Karłowice-Różanka.

– Zaplanuj taki rodzaj działań, który spotka się ze społecznym zainteresowaniem, a jednocześnie jest dla Ciebie ważny, ciekawy i inspirujący. Skorzystaj z grantu w wysokości do 5000 zł i zrealizuj swój pomysł od 1 lipca do 15 grudnia 2023 – piszą organizatorzy.

Oprócz wsparcia finansowego możecie skorzystać z tego, czym dysponuje CK AGORA. Może to być scena, sala koncertowa lub warsztatowa a nawet piec ceramiczny lub szklarski.

Nie chowaj swoich pomysłów do szuflady, nadaj im bieg

Kuźnia Projektów wspiera projekty kulturalne, których ideą jest angażowanie mieszkańców do wspólnych działań, z których skorzysta społeczność lokalna osiedla Karłowice-Różanka.

–  Do udziału w projekcie zapraszamy początkujących animatorów kultury, artystów i wszystkie zmotywowane do działania osoby, którzy łączą rozwijanie swoich pasji z pracą na rzecz lokalnych społeczności – mówi Aneta Młyńska-Wójcik z Centrum Kultury AGORA.

Regulamin i kartę zgłoszeń znajdziecie na tej stronie. Po więcej informacji możecie także zadzwonić lub napisać do pani Anny Borowskiej:  71 325 14 83 w.106, anna.borowska[at]ckagora.pl

Kuźnia Projektów - co wydarzyło się dzięki temu programowi w ubiegłym roku?

  • "Hałas wokół hydroforni" warsztaty street artu z muralem

  • "Muralki" mural na ROD Różanecznik, konkurs fotografii przyrodniczej i tablice z elementami edukacji przyrodniczej

Źródło: Centrum Kultury AGORA

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl