wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 07:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Lista projektów WBO 2023 ocenionych pozytywnie po drugim etapie oceny
Napis WRO na nabrzeżu Odry - jeden z projektów zrealizowanych w WBO źródło: Flickr Wrocław Official
Napis WRO na nabrzeżu Odry - jeden z projektów zrealizowanych w WBO

Znamy już listę projektów, zakwalifikowanych do głosowania w tegorocznej edycji Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Po zakończeniu drugiego etapu oceny i rozstrzygnięciu wszystkich odwołań, znalazły się na niej 123 pozycje. Liczba ta może zmienić się już tylko w przypadku wycofania lub połączenia niektórych projektów przez ich Liderów. Jest na to czas do wtorku 12 września.

Zgodnie z § 10 ust. 4 uchwały nr LXII/1440/18 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 13 września 2018 r. w sprawie Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, Liderzy mają jeszcze 4 dni na ewentualne wycofanie lub połączenie projektów. Po tym terminie jakiekolwiek zmiany na liście do głosowania nie będą już możliwe.

Liderzy mają możliwość połączenia w jeden, dowolnej liczby projektów. Warunkiem połączenia projektów jest wskazanie ich jednego wspólnego Lidera oraz zmieszczenia się połączonego projektu w progu kwotowym.

Głosowanie w WBO 2023 rozpoczyna się 22 września i będzie trwać do 9 października.

Listę 123 projektów zakwalifikowanych do głosowania w dniu 22.09.2023 znajdziecie w załączniku poniżej.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl