Jak wygrać WBO 2020?

Jesteś liderem projektu? - Zarejestruj się na II Forum Liderów WBO. Spotykamy się w Centrum na Przedmieściu przy ul. Prądzyńskiego 39A oraz wirtualnie. Będziemy rozmawiać o skutecznych strategiach na promocję projektów.

Swoimi doświadczeniami podzielą się liderzy projektów z ubiegłych lat oraz nasi eksperci.

Ubiegłoroczna edycja Forum Liderów WBO spotkała się z dużym zainteresowaniem. Materiały którymi zaowocowała (jak „Pięć zasad dobrego prowadzenia profilu w mediach społecznościowych” czy „Bezpłatne aplikacje do tworzenia grafik na potrzeby promocji off i online”) znajdziecie m.in. pod tym linkiem.

W tym roku zmierzymy się wspólnie z jeszcze większymi wyzwaniami. Nie jest bowiem wykluczone, że głosowanie na projekty będzie musiało odbywać się w reżimie sanitarnym, podyktowanym sytuacją epidemiologiczną. Jak się zachować w takiej sytuacji, jak zbierać w takich warunkach głosy i zabiegać o poparcie mieszkańców? - O tym i o wielu innych szczegółach związanych z promocją Waszych projektów, rozmawiać będziemy już w środę 29 lipca o godzinie 18.00.

Panelistami II Forum Liderów WBO są:

  • Joanna Klima - liderka projektów osiedlowych na Szczepinie

  • Izabela Folga-Łozińska - liderka z osiedla Swojczyce-Strachocin-Wojnów, które wygrało i zrealizowało kilkuetapowy Swojczycki Park Czarna Woda oraz osiedlowy plac zabaw

  • Tomasz Kucharski – który doprowadził do realizacji kilku etapów budowy boiska na Muchoborze Wielkim (Muchoborskie Centrum Sportu Trawowa)

  • Marcin Radlak – dzięki staraniom którego działka na Kępie Mieszczańskiej zostanie przejęta przez Miasto od AMW i przeznaczona na park.

Parę praktycznych wskazówek przygotowali dla Was także nasi eksperci – Marlena Mazur (Biuro Promocji i Turystyki UM Wrocławia) Stanisław Dobrowolski (Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej) oraz Marta Michałowska (Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych).

Dla kogo jest to spotkanie

dla obecnych i przyszłych liderów projektów WBO oraz dla wszystkich, których tematyka promocji projektów WBO interesuje.

Cel spotkania

wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy liderami projektów, poznanie najskuteczniejszych i najczęściej stosowanych sposobów promocji projektów WBO, podpowiedzi ekspertów zajmujących się promocją projektów miejskich. 

Czas i miejsce spotkania

29 lipca 2020 r., godz. 18.00 – 20.00, Centrum na Przedmieściu przy ul. Prądzyńskiego 39A.

Spotkanie będzie transmitowane online. Link do transmisji ze spotkania.

Zarejestruj się!

Rejestracja trwa do 26 lipca.

Fill out my online form.