E–spotkania

Weź udział w e–spotkaniach

E-SPOTKANIE dla mieszkanek i mieszkańców Wrocławia | 23.06.2021 (środa), 17:30 | Aktywny udział możliwy na platformie internetowej Clickmeeting. | Transmisja (podgląd) na stronie konsultacji.

E-SPOTKANIE dla przedstawicieli Zarządów Osiedli | 29.06.2021 (wtorek), 17:30 | Zaproszenia zostaną rozesłane do interesariuszy.

Informacje techniczne i organizacyjne 

Spotkania odbywają z wykorzystaniem narzędzia służącego do komunikacji zdalnej (Clickmeeting). 

W poniższym linku znajdują się informacje na temat minimalnych wymagań sprzętowych, natomiast tutaj są informacje, jak dołączyć do spotkania. Aby uczestniczyć w nim, nie musisz podawać swojego aktualnego adresu mailowego. 

Usiądź w miejscu, gdzie nie będzie hałasu, a jeśli możesz, przygotuj słuchawki i przetestuj sprzęt przed rozpoczęciem spotkania. Większość problemów technicznych wynika z ustawień komputera, np. uprawnień, które ma przeglądarka, albo z szybkości łącza internetowego. Jeśli nie uda Ci się ich rozwiązać – zgłoś to do organizatora.

Podczas trwania spotkania masz możliwość zadawania pytania oraz komentowania na bieżąco treści (w formie tekstowej na czacie). Postaraj się formułować konkretne pytania lub przedstawiać zwięzłe opinie. Prowadzący po prezentacji wrócą do zgłaszanych wątków i udzielą odpowiedzi.

Dyskusja jest moderowana – osoby, które będą obrażać innych lub zakłócać przebieg rozmowy, będą z niej wypraszane.

Jeżeli coś jest niejasne, wymaga powtórzenia lub lepszego wyjaśnienia – zasygnalizuj to!

Przeczytaj również: Spotkanie konsultacyjne w internecie – krok po kroku.