wroclaw.pl Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 20°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie

Zgłoś się po mikrodotację. 6 czerwca br. ruszył nabór do Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw

panorama Wrocławia, zdjęcie ilustracyjne fot. Michał Zimniak - pixabay
panorama Wrocławia, zdjęcie ilustracyjne

6 czerwca 2022 roku rozpoczął się nabór wniosków do Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw - Programu dla grup nieformalnych i samopomocowych oraz młodych organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska. Dostępne są mikrodotacje w wysokości od 8 tys. do 10 tys. złotych. Nabór trwa do 21 czerwca.

Macie pomysł na działania lokalne? Chcecie zrobić ciekawe wydarzenie? Mieszkacie i działacie na terenie Dolnego Śląska? - Skorzystajcie z mikrodotacji lub wsparcia na realizację lokalnych przedsięwzięć. Opiszcie swój pomysł i złóżcie wniosek w naborze do Programu Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw.

Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw 2022 - nabór wniosków

Kwota wnioskowanej mikrodotacji może wynosić minimalnie 8 tysięcy złotych, a maksymalnie 10 tysięcy złotych.

W naborze wsparcie finansowe i merytoryczne otrzyma minimum 30 młodych organizacji pozarządowych i 15 grup nieformalnych/samopomocowych z Dolnego Śląska. Kwota alokacji wynosi 450 tysięcy złotych.

UWAGA! W naborze obowiązuje limit liczby składanych wniosków, który wynosi w sumie 180!

Liczy się kolejność składnych wniosków - do wyczerpania limitów w każdej ze ścieżek, w tym: 90 dla młodych organizacji pozarządowych oraz 90 dla grup nieformalnych i samopomocowych.

Spotkanie informacyjne online 9 czerwca

Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw 2022 - co dalej?

Publikację listy rankingowej zaplanowano na 14 lipca 2022 roku. Zwycięskie projekty będą realizowane od 1 sierpnia 2022 roku do 30 listopada 2022 roku.

Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw jest finansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu NOWEFIO – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama