RAMMSTEIN: PARIS! 23 marca w Multikinie! Wygraj koszulkę!

23 marca w Multikinie wyświetlony będzie dokument rejestrujący koncert legendarnej grupy Rammstein w Paryżu. Dla naszych czytelników mamy koszulkę z logo zespołu od Multikina.


Aby ją zdobyć w zamieszczonym poniżej formularzu zgłoszeniowym wpiszcie trzy tytuły piosenek niemieckich muzyków z grupy Rammstein.

Konkurs trwa do 23 marca do godziny 9 rano. Wygrywa 22 osoba która wpisze poprawne tytuły. Laureata poinformujemy mailowo.

Oto nowa emocjonująca koncertowa produkcja najwyższej jakości prosto od uznanego szwedzkiego reżysera Jonasa Åkerlunda. RAMMSTEIN: PARIS to uczta dla zmysłów, mroczna i spektakularna baśń pełna kontrowersji, efektów pirotechnicznych i zapachu kultowej Benzin. Koncert zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie 23 marca 2017. Rammstein od zawsze znajdował się w über-lidze, jeśli chodzi o muzyków przywiązujących ogromną wagę nie tylko do brzmienia, ale także do prezentacji swojej energetycznej muzyki na żywo. Niemal niemożliwym jest zarejestrowanie tych ekscytujących chwil na filmie. Jak odtworzyć na ekranie chwile, w których muzyka oddziałuje na zmysły? Zadaniu podołał szwedzki wizjoner Jonas Åkerlund – jego wyjątkowy „RAMMSTEIN: PARIS” zbliża się do ideału w kwestii przedstawiania muzyki na ekranie. Jego kreatywne podejście do zupełnie nowej scenicznej produkcji, którą Rammstein zaprezentował na paryskim koncercie w marcu 2012 roku, przeniósł tę formę sztuki na nowy poziom.

Ten efektowny i zaprezentowany w najwyższej jakości film koncertowy to wizualny majstersztyk i uczta dla zmysłów.  To także dowód na to, że na żywo Rammstein są obecnie bezkonkurencyjni, a „RAMMSTEIN: PARIS” z miejsca staje na podium najlepszych filmów koncertowych świata. Koncert w oryginalnej wersji językowej.

 „Rammstein: Paris” będzie można zobaczyć 23 marca 2016 

o godz. 20.00 w Multikinie Arkady Wrocławskie oraz Pasaż GrunwaldzkiZgłoś uwagę