Queen: A Night in Bohemia [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 21.03 do godz.9

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na pokaz "Queen: A Night in Bohemia" ważne w dniu 24.03 do Multikina Pasaż Grunwaldzki.

Queen: A Night in Bohemia już 24 marca w Multikinie! Na widzów czeka zrekonstruowany, legendarny koncert Hammersmith Odeon z 1975 wraz z nigdy wcześniej nie publikowanymi materiałami archiwalnymi.

Ten przełomowy koncert został nakręcony na żywo w Wigilię 1975 roku w Hammersmith Odeon w Londynie. Ukazuje on punkt kulminacyjny najbardziej urozmaiconego i ciekawego roku w karierze zespołu. Był transmitowany na żywo w programie BBC Two’s Old Grey Whistle Test i uchwycił niesamowitą energię zespołu podczas wykonywania hitów takich jak Killer Queen, Liar, Keep Yourself Alive i Now I'm Here, jak również nagranego po raz pierwszy na żywo największego klasyka Bohemian Rhapsody.

Pokaz zawiera nowy nigdy wcześniej nie pokazywany poza Wielką Brytanią dokument, który zgłębia archiwa, aby opowiedzieć historię zespołu Queen i ich podróż z pubów i uczelni, gdzie grali pierwsze koncerty do momentu, w którym zdobyli serca i umysły największym hitem wszechczasów - Bohemian Rhapsody.

Okres twórczy, który ukształtował Queen, nigdy wcześniej nie został tak szczegółowo przedstawiony. Z bogactwa niepublikowanych wywiadów, niedawno odkrytych fragmentów ich pierwszego wideo i scen z sesji nagraniowej, wyłania się wyjątkowa opowieść o początkach Queen opowiedziana przez członków zespołu.

„Queen: a night in Bohemia” będzie można zobaczyć 24 marca o godz. 20 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Żeby wygrać bilety  trzeba do 21.03 do godz.9 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Kto tworzył zespół Queen?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę