wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Urban Home startuje we Wrocławiu. Mają mieszkania z coworkingiem [SZCZEGÓŁY]

Niemal 140 mieszkań na wynajem czeka w samym sercu Wrocławia, u zbiegu ulic Traugutta i Krasińskiego. Tak w stolicy Dolnego Śląska debiutuje Urban Home – marka zarządzana przez Atrium European Real Estate. Mieszkańcy mogą liczyć m.in. na przestrzeń coworkingową do pracy. Zobaczcie szczegóły.

Reklama

Inwestor podkreśla, ze Apartamenty Traugutta zostały przygotowane głównie z myślą o młodych pracownikach, którzy w stolicy Dolnego Śląska pracują na krótko lub na średnioterminowych kontraktach. W siedmiokondygnacyjnym budynku inwestor w pełni wyposażył 138 mieszkań.

Apartamenty Traugutta są również propozycją dla firm, które poszukują zakwaterowania dla swoich pracowników, a także dla studentów uczelni położonych w odległości kilkunastu minut spacerem – Akademii Sztuk Pięknych, Kampusu Uniwersyteckiego czy Politechniki Wrocławskiej.

Do wyboru są apartamenty w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych, wykończone zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz
Grzegorz Jamroziak, dyrektor operacyjny Residential for Rent w Atrium Poland Real Estate Management.

Na miejscu oferowana będzie także przestrzeń coworkingowa do pracy oraz dostęp do strefy rekreacyjnej.

Urban Home we Wrocławiu – nowy model mieszkania i pracy coworking

Urban Home z powodzeniem wynajęło swoją pierwszą inwestycję PRS w Krakowie i wiąże duże nadzieje z powtórzeniem tego sukcesu we Wrocławiu.

Inwestor zaznacza, że dotychczasowe obserwacje wskazują na to, że zapotrzebowanie na lokale pod wynajem jest bardzo duże i będzie w najbliższych latach rosło – w związku z niepewną sytuacją ekonomiczną coraz więcej Polaków decyduje się na najem zamiast zakupu własnego M.

– Natomiast nowy model pracy, w który wpisuje się relokacja pracownika między oddziałami firmy na terenie kraju, pozycjonuje ofertę Urban Home jako atrakcyjną dla klienta biznesowego. Firma może zakwaterować wielu pracowników w jednym miejscu i u jednego właściciela obiektu, co w  znacznej mierze skraca formalności związane z podpisaniem umowy i daje gwarancję niezmiennych warunków najmu w trakcie jej trwania – mówią przedstawiciele inwestora.

Coworking we Wrocławiu

Zobaczcie biura coworkingowe oraz wirtualne, inkubatory przedsiębiorczości, parki technologiczne i inne miejsca do rozpoczęcia działalności we Wrocławiu [ADRESY, OFERTY, LOKALIZACJE].

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl