wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

19°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. The Hut Group poszukuje pracowników. Nie jest wymagane doświadczenie
The Hut Group Magnice The Hut Group
The Hut Group Magnice

1400 osób może znaleźć zatrudnienie w Magnicach koło Wrocławia. Firma e-commerce poszukuje pracowników magazynowych. Doświadczenie nie jest wymagane – pracodawca zapewnia szkolenia.

Swoją ofertę firma The Hut Group kieruje zarówno do kandydatów z kilkuletnią praktyką, jak i tych wchodzących dopiero na rynek pracy. Osoby zatrudnione na stanowiskach pracowników magazynowych będą odpowiedzialne za obsługę skanera oraz kompletowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki.

Wrocław: praca, zatrudnienie, wynagrodzenie

Przedstawiciele firmy podkreślają, że kandydaci, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny, oprócz wynagrodzenia mogą liczyć na dofinansowanie posiłków na terenie zakładu. Nowy pracownik może liczyć na wynagrodzenie do 4020 zł brutto miesięcznie oraz bonus sezonowy o maksymalnej wartości 4000 zł brutto oraz skorzystać z benefitów pozapłacowych.

– W związku z regularnie wzrastającą liczbą zamówień powiększamy zespół The Hut Group. Poszukujemy osób sumiennych, otwartych na rozwój i zainteresowanych nauką nowych umiejętności. Bardzo cenimy inicjatywę i aktywną postawę pracowników. Zależy nam na efektywnej i długofalowej współpracy z zatrudnionym personelem. Aby usprawnić realizację zadań w naszej firmie, wdrażamy nowoczesne systemy konsolidacji zamówień oraz optymalizujemy procesy magazynowe. Działania te ułatwiają pracę zarówno polskiej kadrze, jak i obcokrajowcom, których również chętnie zatrudniamy – mówi Dominika Obutelewicz-Mejor, HR Manager firmy The Hut Group.

Zakład zlokalizowany w Magnicach znajduje się przy drodze ekspresowej S8. Pracodawca oferuje bezpłatny transport pracownikom z Bielawy, Wrocławia, Piławy Górnej, Ziębic, Wałbrzycha, Lewina Brzeskiego, Brzegu, Oławy, Oleśnicy, Dzierżoniowa i Strzelina.

Wrocław: Gdzie najłatwiej znaleźć pracę?

– Na lokalnym rynku widzimy obecnie dwie wyraźne tendencje, dotyczące zatrudnienia w sektorze przemysłowym. W branży automotive oraz produkcji AGD obserwujemy wyhamowanie rekrutacji lub wręcz chęć redukowania etatów, deklarowaną przez pracodawców. Z kolei w obszarach związanych z e-commerce zapotrzebowanie na pracowników cały czas pozostaje bardzo wysokie. Ta branża notuje zwiększony popyt na artykuły codziennego użytku, takie jak kosmetyki, ubrania, chemia gospodarcza – mówi Magdalena Oliwa, ekspertka rynku pracy z firmy Manpower, będącej partnerem rekrutacyjnym The Hut Group.

  • Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu The Hut Group mogą aplikować, wysyłając CV na adres: [email protected]. Więcej informacji dostępnych jest pod numerem telefonu: 608 549 247.

The Hut Group to międzynarodowa firma e-commerce, działająca w segmencie zdrowia i urody. Centrum produkcyjno-logistyczne w Magnicach jest pierwszą inwestycją tej organizacji w Polsce. Nowoczesny magazyn wraz z częścią biurową zajmuje powierzchnię 62 tys. mkw. i zatrudnia obecnie około 1000 pracowników.

 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl