wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 00:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Premiera od Techlandu – 10 listopada 2022 roku wychodzi Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties

Bloody Ties to pierwsze fabularne rozszerzenie do gry Dying Light 2 Stay Human. Dodatek wprowadza kilka nowości: historię, broń, lokalizację oraz wrogów. Bloody Ties jest już dostępny – na PC, Playstation i Xbox. Wersja cyfrowa na PC kosztuje 10 dolarów (wymagana podstawowa wersja gry).

Reklama

Kto nie marzy o tym, by usłyszeć, jak setki fanów skandują jego imię? Kto nie chciałby zostać bożyszczem tłumów, zbijając prawdziwe kokosy? Co jednak w sytuacji, gdy za tak wielki sukces trzeba zapłacić najwyższą cenę? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w pierwszym rozszerzeniu fabularnym.
Techland

Tymi słowami Techland opisuje dodatek Bloody Ties do Dying Light 2 Stay Human – pierwszoosobowej gry zombie, w której światem jest europejskie miasto po apokalipsie. Jakie nowości wprowadza rozszerzenie?

Lokalizacja – Carnage Hall

Gracz trafia do miejsca, gdzie króluje śmierć, bogactwo i chwała. Twórcy gry zachęcają go tak: „Przemierzaj okazałe sale, pnij się ku szczytowi i wkrocz na arenę, na której najwspanialsi wojownicy tworzą najbardziej emocjonujący i krwawy pokaz wszech czasów. Weź udział w próbach i walcz o chwałę!”

Historia

Podczas nowej przygody Aiden (główny bohater) weźmie udział w krwawych zawodach. „Podejmuj trudne decyzje w trakcie porywającej opowieści o żądzy władzy i zemsty. Los wielu leży w twoich rękach” — czytamy na stronie internetowej Techlandu.

Wrogowie – zarażeni

Teraz tytani walki mają być najmniejszym zmartwieniem gracza. Producenci radzą, by nie spuszczać oka z nowych, zmutowanych wrogów, takich jak goryl mutant, kataklizm, inferno oraz inne wybryki natury. „Przetrwaj – w przeciwnym wypadku twoją historię będą opowiadać ku przestrodze.”

Bronie – Manica Rzezi

Nowa broń jest ponoć jedyna w swoim rodzaju. Manica Rzezi stanowi barykadę mocy. Twórcy gry zapowiadali, że dzięki niej system walki stanie się bardziej widowiskowy i kreatywny.

Rozszerzenie Bloody Ties można kupić tutaj w cenie 9,99 dolarów.

Recenzenci piszą na portalach branżowych, że jedynka Dying Light była dla Techlandu (firma z siedzibą we Wrocławiu) przepustką do pierwszej ligi. Dwójkę ocenili jako grę solidną, a nawet bardzo dobrą. Mówią, że to zapadająca w pamięć przygoda, która wciąga jak bagno. Niektórzy okrzyknęli ją nowym polskim hitem.  

Źródło: materiały organizatorów

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl