wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 17:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Przedsiębiorca
  4. Nieruchomości we Wrocławiu
  5. Rynek nieruchomości
  6. Stara Odra Residence
Stara Odra Residence

(mat. prasowe)

Przy ul. Na Polance w okolicy  dorzecza Starej Odry pełną parą idą prace związane z budową apartamentów. Roboty rozpoczęto w październiku.

Reklama

– Budynek jest już obecnie w stanie surowym. Ukończono montaż instalacji elektrycznych na kondygnacji 1 i 2, trwają prace na pozostałych piętrach. W całym budynku montowana jest  wentylacja, a także instalacje wodno-kanalizacyjnych oraz centralne ogrzewanie. Trwają prace murarskie ścian działowych na 7. kondygnacji, na pozostałych zostały już ukończone – informuje Paweł Rabantek, doradca zarządu ds. PR w ATAL S.A.

Stara Odra Residence  będzie oferować szeroką gamę mieszkań o zróżnicowanym metrażu. W budynku znajdzie się łącznie 89 lokali o powierzchni od 28 do 120 mkw. Projekt wykonała spółka AP Szczepaniak.

– Na mieszkańców będzie czekać także ogólnodostępny taras widokowy, który znajdzie się na dachu budynku.  Z niego będzie można podziwiać widoki na panoramę Wrocławia oraz pobliski żeglugowy Kanał Różanka. Powstanie też garaż z 42 stanowiskami oraz parking z  dodatkowymi 57 miejscami postojowymi – zapowiada Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań ATAL S.A.

 Inwestorem jest spółka ATAL S.A..  We Wrocławiu wybudowała m.in. Apartamenty Dyrekcyjna 33, Osiedle Morelowe przy ul. Trawowej oraz kompleks  biurowo-magazynowy przy al. Armii Krajowej. Ceny apartamentów rozpoczynają się od 6500 zł za mkw. Sprzedaż  apartamentów przy Odrze trwa od dwóch tygodniu. Swoich nabywców znalazło 6 mieszkań.

– Klienci pytają o wszystkie lokale. Największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania, trzy- i czteropokojowe. Jest to trend, który obecnie jest coraz wyraźniej zauważalny. Klienci coraz chętniej kupują mieszkania trzypokojowe o  powierzchni od 55 do 65 mkw. –  wyjaśnia Ewelina Juroszek.

Budowa zakończy się w połowie 2015 roku.

Miłosz Turowski

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl