wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 23:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Imponująco rozwijający się software house Scalo wprowadził się do największego centrum biznesowego Wrocławia. Szukają pracowników

Imponująco rozwijający się software house Scalo wprowadził się do największego centrum biznesowego Wrocławia. Szukają pracowników

Jarek Ratajczak,

Scalo – jeden z najszybciej rozwijających się software house’ów w Polsce, w lipcu 2022 r. otworzył biuro w CitySpace MidPoint71, mieszczące się w 14-piętrowym wieżowcu MidPoint71 w Centrum Południowym Wrocławia. Ich historia jest imponująca.

Reklama

Scalo – jeden z najszybciej rozwijających się software house’ów w Polsce chce być wśród najlepszych w Europie. Ich historia jest imponująca

Początki Scalo to rok 2007 i kilkuosobowy zespół zajmujący się rekrutacją oraz outsourcingiem specjalistów IT. Dziś Scalo to jeden z najszybciej rozwijających się software house’ów w Polsce, posiadający biura we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie oraz Katowicach i zatrudniający ponad 550 pracowników. Firma dostarcza swoje usługi dla klientów z Polski, USA, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Finlandii oraz Grecji i Niemiec.

Tworzymy innowacyjne oprogramowanie dla naszych klientów oraz budujemy dla nich eksperckie zespoły deweloperskie. Realizujemy projekty z obszarów takich jak automotive, fintech, AI, e-commerce, nowoczesne technologie czy gamedev. W naszym portfolio nie brakuje jednorożców i globalnych marek
Grzegorz Witkowski, head of marketing Scalo. 

Scalo stawia na automotive, fintech, AI, e-commerce, nowoczesne technologie czy gamedev, R&D, eksperckie zespoły deweloperskie i customowe rozwiązania

Scalo ma ambicje, by zostać jednym z topowych software house’ów w Europie.

– Chcemy przede wszystkim realizować projekty o charakterze R&D, budować eksperckie zespoły deweloperskie i dostarczać customowe rozwiązania dla klientów z całego świata – zaznacza Grzegorz Witkowski.

Scalo szuka pracowników: rekrutacja i miejsca pracy

Scalo stawia przede wszystkim na rozwój – liczba projektów, które realizuje sprawia, że firma prowadzi intensywną rekrutację w całym kraju. Scalo poszukuje specjalistów i deweloperów biegłych w m.in. Python, Ruby on Rails, JAVA czy .NET.

– Potrzebujemy również osób doświadczonych w takich obszarach, jak front-end, cyberbezpieczeństwo, embedded czy machine learning. Równolegle jesteśmy otwarci na osoby z różnych dziedzin biznesu – podsumowuje Grzegorz Witkowski.

MidPoint71 – największy biurowiec we Wrocławiu. CitySpace: nowe biuro w centrum Wrocławia

W lipcu 2022 r. firma otworzy swoją siedzibę w nowym 14-piętrowym wieżowcu Midpoint71 przy ul. Powstańców Śląskich, gdzie w przestrzeni biur serwisowanych CitySpace będzie pracowało 80 zespół specjalistów.

W naszej nowej przestrzeni CitySpace Midpoint, na ponad 3500 mkw., przygotowaliśmy dla firm 400 różnego rodzaju stanowisk pracy - od gabinetów, przez sale konferencyjne, po hot deski. Zadbaliśmy o funkcjonalność, a także o przyjemny design, który pozwoli pracownikom nie tylko się odprężyć, ale również i zyskać dobrą energię do pracy
Magdalena Śnieżek, dyrektor regionalny CitySpace, odpowiedzialna za rynek wrocławski.

Scalo do CitySpace MidPoint przyciągnęły dwa atuty: lokalizacja i kompleksowa obsługa oferowana przez operatora biur (obsługa korespondencji, serwis IT, codziennie sprzątanie, kuchnia ze świeżą kawą i owocami).

– MidPoint to jeden z najnowocześniejszych biurowców we Wrocławiu, a do tego znajdujący się w ścisłym centrum Wrocławia, co sprawia, że jego lokalizacja jest optymalna dla większości pracowników. Z kolei model współpracy z CitySpace sprawia, że właściwie nie musimy o nic się martwić, a dostajemy gotowe przestrzenie dopasowane do naszych potrzeb – wylicza Grzegorz Witkowski i zaznacza, że firma w najbliższej przyszłości nie przewiduje zmiany lokalizacji i chce intensywnie korzystać z możliwości, jakie daje praca w biurach CitySpace MidPoint.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl