wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Raport Startup Poland 2022. Prowadzisz startup? Wypełnij ankietę i przyczyń się do powstania raportu Startup Poland
Startup Wroclaw: Evolutions fot. archiwum www.wroclaw.pl
Startup Wroclaw: Evolutions

Fundacja Startup Poland rozpoczęła pracę nad ósmą edycją raportu „Polskie Startupy”. Ma on pokazać, jak wygląda powadzenie takich firm w naszym kraju – jakie są ich problemy i sukcesy. Zostanie on opublikowany w grudniu, jednak już teraz trwa najważniejszy etap prac, czyli badanie ankietowe wśród startupów.

Reklama

Startup Poland to niezależny polski think tank technologiczny i organizacja pozarządowa, której celem jest budowanie świadomości potencjału startupów w środowisku administracji publicznej oraz uczestniczenie w procesach legislacyjnych jako głos społeczności polskich startupów.

Właśnie rozpoczął prace nad 8. edycją raportu, w którym pyta polskie startupy, jak wygląda prowadzenie własnej działalności w Polsce. 

Wypełnienie ankiety zajmuje nie więcej niż 10 minut, ale to bardzo cenne minuty dla polskiego ekosystemu startupowego. To dzięki uczestnikom badania, czyli założycielom lub pracownikom startupów, mamy informacje z pierwszej ręki jak wygląda prowadzenie startupów w Polsce. Z czym są największe problemy, gdzie nasze prawo ma jeszcze luki, jak idzie finansowanie innowacyjnych projektów. Dzięki tej wiedzy mamy pełen obraz sytuacji, a co za tym idzie możemy proponować rozwiązania i szukać odpowiedzi na problemy tego śrrodowiska
Tomasz Snażyk, prezes Startup Poland

Raport Startup Poland. Kompendium wiedzy dla startupowców i inwestorów

Raporty z cyklu „Polskie Startupy” Fundacja Startup Poland wydaje co roku. Oprócz analizy kondycji polskiego rynku startupów, w publikacji zawarte są statystyki dotyczące innowacyjnych spółek znad Wisły, a także opinie ekspertów.

Tym samym, raport stanowi kompendium wiedzy o polskiej scenie startupowej, co jest przydatne zarówno dla samych startupowców, jak i inwestorów.

Raport będzie dostępny bezpłatnie online, a jego publikację zaplanowano na grudzień 2022 r.

Raport Startup Poland. Wypełnij ankietę i promuj swoją firmę

Aby wziąć udział w badaniu, należy wypełnić ankietę online.

Dodatkowo autorzy najciekawszych zgłoszeń będą mogli się promować w mediach społecznościowych Startup Poland, które posiadają duże zasięgi.

Co wtorek publikowany jest post prezentujący jeden ze startupów, jego zespół i technologię.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl