wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 05:50

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Webinar Przemysł 4.0 – Made in Wrocław. Porozmawiają o nowoczesnej produkcji [ZAPISY]
Webinar Przemysł 4.0 - Made in Wroclaw ARAW
Webinar Przemysł 4.0 - Made in Wroclaw

Innowacje w produkcji to główny temat webinaru Przemysł 4.0 - Made in Wroclaw, który odbędzie się online 29 marca br. o godz. 10.00. To wydarzenie, które pozwoli spojrzeć na czwartą rewolucję przemysłową oczami praktyków z trzech perspektyw: dużej fabryki, dostawców technologii i organizacji ułatwiającej wejście do przemysłu przyszłości.

Reklama

Webinar Przemysł 4.0 - Made in Wroclaw skierowany jest do managerów i specjalistów, którzy poszukują inspiracji do wprowadzenia nowoczesnych rozwiązań czwartej rewolucji przemysłowej w swoich fabrykach. To już szósta edycja tego wydarzenia, otwierająca cykl spotkań poświęconych nowoczesnej produkcji. 

Tym razem o innowacjach, automatyzacji oraz technicyzacji opowiedzą przedstawiciele firm Balluff i Diko. Uczestnicy spotkania przeanalizują krok po kroku proces automatyzacji w tych przedsiębiorstwach i porozmawiają o przełożeniu koncepcji na sprawnie funkcjonujący i nowoczesny system. Poznają także praktyczne przykłady wdrożeń i dowiedzą się, jakich błędów unikać w procesie wprowadzania innowacji.

Podczas webinaru zaprezentowane zostanie case study automatycznej linii produkcyjnej, która może stanowić przykład dzisiejszych rozwiązań technologicznych, takich jak RFID, IO-Link czy Roboty.

Jak zapisać się na webinar Przemysł 4.0?

Rejestracja na spotkanie jest możliwa poprzez formularz zgłoszeniowy. Zapisy będą przyjmowane do poniedziałku, 28 marca br., do godziny 17.00. Po zamknięciu rejestracji rozesłany zostanie dostęp do platformy webinarowej.

Organizatorami spotkania są Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz Startup Wrocław. Z kolei patronat merytoryczny nad wydarzeniem objęły firmy Balluff oraz Diko. Patronem webinaru jest także Politechnika Wrocławska.

Szczegóły spotkania dostępne są na stronie internetowej wydarzenia.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl