wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

26°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. CAMELOT Consulting Group poszukuje pracowników. Nowe miejsca pracy we Wrocławiu
CAMELOT Consulting Group ma pracę we Wrocławiu dla  konsultantów oraz specjalistów IT CAMELOT
CAMELOT Consulting Group ma pracę we Wrocławiu dla konsultantów oraz specjalistów IT

CAMELOT Consulting Group rekrutuje konsultantów oraz specjalistów z branży IT oferując im pracę we wrocławskim oddziale firmy. Niemiecka spółka CAMELOT jest firmą consultingową specjalizującą się w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Firma postawiła na rozwój w Europie Środkowo-Wschodniej, a jej przedstawiciele podkreślają, że Wrocław jest tu kluczowy jako jeden z najszybciej rozwijających się ośrodków IT w Polsce

Reklama

CAMELOT Consulting Group: doradzają w zarządzaniu łańcuchem dostaw

CAMELOT niemiecka firma z branży IT jest międzynarodowym specjalistą w dziedzinie doradztwa w zakresie zintegrowanego zarządzania łańcuchem dostaw dla branży przetwórczej, sektora dóbr konsumpcyjnych i produkcji przemysłowej.

Przedstawiciele spółki z Mannheim zaznaczają, że pandemia koronawirusa i obecna sytuacja międzynarodowa ujawniły bardzo wyraźnie słabości globalnych łańcuchów dostaw. W związku z tym jeszcze bardziej wzrosło zapotrzebowanie na doradztwo w tym zakresie zarówno strategiczne, jak i techniczne.

Klienci doceniają CAMELOT jako specjalistę i lidera innowacji w zakresie doradztwa i rozwiązań w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie, zwłaszcza na specjalistów z wiedzą techniczną , musimy sięgnąć do nowych zasobów talentów poza granicami naszego kraju. Polska, a w szczególności Wrocław, oferuje nam idealne możliwości wsparcia globalnego rozwoju firmy i zaspokojenia rosnącego popytu
dr Josef Packowski, CEO firmy CAMELOT Consulting Group.

Praca w CAMELOT Consulting Group Wrocław

CAMELOT Consulting Group rozszerza działalność w Europie Środkowo-Wschodniej. CAMELOT szuka pracowników do swojej filii we Wrocławiu, którą spółka w stolicy Dolnego Śląska otworzyła wiosną 2021 r. CAMELOT we Wrocławiu zatrudni konsultantów oraz specjalistów IT.

Thomas Ebel, dyrektor Zarządzający CAMELOT Consulting Group Poland podkreśla, że  zatrudnił już sporą część wrocławskiego zespołu jednak rekrutacja wciąż trwa.

W 2022 r. firma planuje zatrudnić dodatkowo 60 osób w dziedzinie porgramowania, znajomości systemu SAP i doradztwa strategicznego. Zobacz, wszystkie oferty pracy CAMELOT we Wrocławiu.

Przedstawiciele firmy podkreślają, że Wrocław jest jednym z najszybciej rozwijających się ośrodków informatycznych w Polsce, z doskonałym programem kształcenia uniwersyteckiego w zakresie technologii i informatyki.

– Wrocław oferuje zarówno bogaty zasób wysoko wykwalifikowanych specjalistów, jak i doskonałą infrastrukturę, co pozwoli jeszcze bardziej wzmocnić siłę innowacyjną firmy CAMELOT – komentuje Thomas Ebel i dodaje, że lokalny zespół CAMELOT ściśle współpracował z programem Invest in Wrocław przy zakładaniu działalności w stolicy Dolnego Śląska.

CAMELOT Consulting Group Poland we Wrocławiu jest w biurowcu Pegaz przy ul. Grabarskiej 1.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl