wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:35

wroclaw.pl strona główna

Reklama

 1. wroclaw.pl
 2. Przedsiębiorczy Wrocław
 3. Aktualności
 4. Porozmawiają o tym, jak najszybciej rozwinąć biznes i osiągnąć sukces za granicą

Już w najbliższą środę 26 czerwca br. eksperci z różnych dziedzin działalności przedsiębiorstw podpowiedzą, jak zarządzać firmą, aby rozwijała się ona w szybkim tempie nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej. Po raz pierwszy we Wrocławiu odbędzie się Emerging Founders: Think Global - najbardziej praktyczne wydarzenie dotyczące skalowania biznesu na świecie.

Reklama

Właściciele firm, którzy są zainteresowani rozwojem swojej firmy nie tylko na lokalnym rynku, ale też wprowadzeniem jej na arenę międzynarodową, będą mogli skorzystać z porad i doświadczeń praktyków w tej dziedzinie.

Już w najbliższą środę, 26 czerwca 2024 r. o godz. 17, w BaseCamp przy ul. Sienkiewicza 18/22 we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - Emerging Founders: Think Global. To okazja do interaktywnej współpracy w formie warsztatów z ekspertami z różnych dziedzin związanych ze skalowaniem międzynarodowym, w tym sprzedażą, marketingiem, finansami, prawem i wiedzą kulturową. Uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na networking, warsztaty i dogłębne spojrzenie na skuteczną ekspansję globalną.

Doradzą, jak wypłynąć na szerokie wody

W trakcie warsztatów każdy ekspert będzie ściśle współpracował z małą grupą uczestników, aby zapewnić dynamiczną interakcję i spersonalizowane podejście. Pozwoli to na poznanie praktycznej strony skalowania biznesu za granicą, a także zdobycie wiedzy na temat tworzenia i automatyzowania procesów, skalowania działu HR czy zarządzania finansami. Zajęcia poprowadzą praktycy oraz liderzy z Europy Środkowo-Wschodniej (CEE). Będą wśród nich:

 • Paweł Kobusiński, CEO w GetSales
 • Margaret Sikora, CEO w Woodpecker.co
 • Katarzyna Can, założycielka Hola HR, Doradca strategii ludzi i kultury
 • Alek Cierniewski, CEO w Automation First Business
 • Bartek Postek, CEO Hanza Cofounders as a Service, mentor startupów, inwestor
 • Stephen Burke, współzałożyciel i CEO w KARDI AI
 • Maciej Zawadzinski, Partner w Hard2beat

Tematy ważne dla rozwoju

Wśród omawianych tematów znajdą się m.in. skalowanie startupu, wykorzystanie KPI do efektywnego zarządzania zmianą: kiedy skalować w górę, w dół lub zakończyć projekt, a także historie stojące za książką „101 technik dla zarządzających” Bartosza Majewskiego.

W wydarzeniu mogą wziąć udział zarówno początkujący przedsiębiorcy, jak też ci co już mają doświadczenie w skalowaniu. Wszyscy oni mogą liczyć na cenne wskazówki dotyczące rozwoju ich biznesu.

Partnerem wydarzenia jest Startup Wroclaw.

Wstęp na spotkanie jest płatny. Ceny biletów wynoszą od 59 zł do 119 zł

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl