wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 03:15

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Premiera światowej marki w Polsce. Podano dokładną datę otwarcia restauracji Popeyes [SZCZEGÓŁY]

Pierwsza w Polsce restauracja Popeyes otworzy się we Wrocławiu. Podano dokładną datę. Firma podkreśla, że nowo powstająca restauracja Popeyes stworzy dziesiątki miejsc pracy. Zobaczcie szczegóły.

Reklama

Już 7 lipca o godzinie 11.00 wrocławianie jako pierwsi w Polsce będą mogli spróbować słynnego kurczaka w luizjańskim stylu. Kultowa amerykańska sieć Popeyes otworzy się w Pasażu Grunwaldzkim - tuż obok strefy relaksu Jubilatka.

Pasaż Grunwaldzki Popeyes we Wrocławiu: otwarcie, data.

- Cieszymy się, że już oficjalnie możemy  potwierdzić zarówno datę otwarcia wrocławskiego Popeyes, jak i lokalizacje dwóch kolejnych naszych restauracji w Galaxy w Szczecinie oraz w Złotych Tarasach w Warszawie - mówi Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Popeyes CEE.

Popeyes we Wrocławiu otworzy się w Pasażu Grunwaldzkim.

Firma zdecydowała, że Popeyes w Polsce w pierwszej kolejności będzie rozwijać się w centrach handlowych. 

- Należące do EPP centra handlowe cieszą się silną pozycją na rynkach, na których działają, dlatego często są miejscem ogólnopolskich i regionalnych debiutów sieci handlowych oraz konceptów gastronomicznych. Przykładem jest marka Popeyes, która otwiera swoje pierwsze lokale w obiektach EPP, w tym we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim i szczecińskim Galaxy. Z radością witam kultową markę w stolicy Dolnego Śląska – podkreśla Magdalena Małycha, Asset Manager w EPP.

Popeyes we Wrocławiu rekrutuje i szuka pracowników.

Spółka podkreśla, że nowo powstająca restauracja Popeyes stworzy dziesiątki miejsc pracy i możliwości rozwoju kariery zawodowej w tworzącym się zespole ambitnych, zaangażowanych i wspierających się osób. Popeyes wciąż prowadzi rekrutację na różne stanowiska, a aktualne oferty pracy są dostępne na stronie internetowej https://popeyespolska.olx.pl.

Jakie restauracje lubicie we Wrocławiu? Piszcie na adres redakcja(at)araw.pl. Portal wroclaw.pl wspiera rozwój biznesu w mieście i informuje o nowych miejscach pracy. 

Historia Popeyes: od małej restauracji do międzynarodowej sieci

Popeyes Famous Louisiana Chicken powstała w 1972 roku w Nowym Orleanie w Luizjanie. Marka jest jedną z największych sieci restauracji szybkiej obsługi w USA i na świecie. Obecnie posiada prawie 4200 restauracji w ponad 30 krajach. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl