wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Pojedź nowym tramwajem na Nowy Dwór i skorzystaj z okazji, którą proponuje pobliskie centrum handlowe
Widok na nowy tramwaj na Nowym Dworze fot. Janusz Krzeszowski
Widok na nowy tramwaj na Nowym Dworze

Nowa linia tramwajowa na Nowy Dwór to nie tylko wielkie ułatwienie dla wrocławian z tej części miasta (szybszy, ekologiczny dojazd do pracy i domu, mniejsze korki). To także wielka szansa na rozwój dla okolicznych biznesów - firm, sklepów. "Długo czekaliśmy na ten moment i cieszymy się, że w końcu nadszedł" - cieszy się na przykład Wrocław Fashion Outlet przy ul. Granicznej, niedaleko przystanku tramwajowego przy ul. Rogowskiej i ma dla swoich klientów propozycję...

Reklama

Już w niedzielę tramwaje ruszą na Nowy Dwór!

- Rozpocznij wrzesień w dobrym stylu i skorzystaj z nowych linii numer 13 oraz 23, które zawiozą Cię prosto na przystanek Rogowska P+R, położony niedaleko naszego Centrum - pisze na swoim Facebooku Wrocław Fashion Outlet i dodaje: - Ale to nie koniec dobrych wieści! Przez cały wrzesień czeka na Ciebie wyjątkowa okazja. Pokaż nam, że wybrałeś ekologiczny środek transportu (transport zbiorowy, rower, hulajnogę itd.), a my podarujemy 20 zł na Twoje konto Fashion Club! Zdjęcie, bilet tramwajowy, czy nawet krótka filmowa relacja - wszystko się liczy!To niepowtarzalna szansa, którą możesz wykorzystać raz w tygodniu! Odwiedź nasz Punkt Informacyjny, pokaż dowód podróży i ciesz się bonusem, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Nowy Dwór, nowa szafa!

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl