wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 00:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Masz pomysł na biznes a brakuje pieniędzy? Pomoże ci WPT STARTUP HUB [SZCZEGÓŁY POMOCY]
Na zdjęciu widać dłonie i tablet z napisem startup WPT
Na zdjęciu widać dłonie i tablet z napisem startup

Nowe ulgi dla firm we Wrocławiu. Ruszył WPT STARTUP HUB. To nowy program Wrocławskiego Parku Technologicznego (WPT), w którym przedsiębiorcy na początku swojej biznesowej drogi mogą skorzystać z realnego wsparcia. Na preferencyjnych warunkach, nawet do 90% taniej, mogą korzystać z wynajmu powierzchni biurowych czy laboratoryjnych.

Reklama

Nowe ulgi dla firm we Wrocławiu

Masz pomysł na nowy produkt lub usługę? Prowadzisz prace B+R? Rozwijasz działalność gospodarczą i brakuje Ci pieniędzy? Planujesz założenie firmy?

W ramach WPT STARTUP HUB Wrocławski Park Technologiczny wspiera rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw, będących na początku swojej drogi biznesowej. Można w ramach niego skorzystać z sieci specjalistycznych usług WPT, dostępnych na preferencyjnych warunkach cenowych w pierwszych 5 latach prowadzenia działalności gospodarczej.

Kto może skorzystać z programu WPT STARTUP HUB

Z programu WPT STARTUP HUB mogą skorzystać przedsiębiorcy, innowatorzy, pracownicy naukowi, doktoranci, absolwenci uczelni wyższych i studenci ostatnich lat. Do uczestnictwa w nim kwalifikują się również startupy, mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Dzięki WPT STARTUP HUB można skorzystać z:

  • 90% zniżki na wynajem powierzchni biurowych,
  • 50% zniżki na wynajem specjalistycznych powierzchni laboratoryjnych,
  • 20% zniżki na wynajem sprzętu laboratoryjnego,
  • 20% zniżki na udział w specjalistycznych szkoleniach.

Warto dodać, że działalność w WPT to dostęp nie tylko do eksperckiego wsparcia biznesowego i technologicznego, nowoczesnej infrastruktury biurowej i 14 laboratoriów oraz prototypowni, ale też możliwość współpracy i wymiany doświadczeń z setkami innowacyjnych przedsiębiorców w jednym miejscu! Wszyscy zainteresowani udziałem w programie mogą się zgłaszać mailowo: inkubatory[at]technologpark.pl lub sprzedaz[at]technologpark.pl.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl