wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 6°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Nowe osiedle powstanie na Wojszycach, fot. inwestor

Osiedle domków jednorodzinnych powstanie na 3,7 hektarowej działce przy ul. Smardzowskiej na wrocławskich Wojszycach. Agencja Nieruchomości Rolnych we Wrocławiu sprzedała teren, za 7,5 miliona złotych deweloperowi - spółce TPR.

Reklama

Deweloper planuje wybudować kameralne osiedle mieszkaniowe, składające się z budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej.

- Mieszkania będą miały powierzchnie ok. 80 metrów kwadratowych, ogródki, garaże i balkony - mówi Ryszard Tomasiczek, przedstawiciel spółki TPR i dodaje, że tego typu projekty - charakteryzujące się niską zabudową - wpisują się w najbardziej aktualne potrzeby osób poszukujących ofert atrakcyjnych ekonomicznie, ale też zapewniających ustronność, bliskość miasta i związanych z  nim udogodnień.
 - Osiedle Wojszyce to jedno z najciekawszych miejsc we Wrocławiu, jeśli chodzi o zabudowę jednorodzinną. Wrocławianie chętnie wybierają właśnie ten rejon miasta, kiedy kupują domy czy mieszkania – dodaje Ryszard Tomasiczek.
Wrocławski oddział ANR ma jeszcze ok. 50 tysięcy hektarów terenów przeznaczonych na cele inwestycyjne na terenie całego Dolnego Śląska.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl