wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

18°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:45

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Przedsiębiorca
  4. Nieruchomości we Wrocławiu
  5. Rynek nieruchomości
  6. Nowe osiedle na Oporowie

Nowe osiedle mieszkaniowe „Aleja Piastów” powstaje na Oporowie, rejonie miasta słynącym z willowej zabudowy i bliskości rozległych, zielonych terenów rekreacyjnych. Jest zlokalizowane 1,5 km od Parku Grabiszyńskiego i około 6 km od ścisłego centrum Wrocławia.

W pobliżu osiedla znajduje się kilka linii autobusowych, co umożliwi mieszkańcom dobrą komunikację z innymi dzielnicami. W okolicy znajdują się również szkoły, przedszkola, żłobki oraz liczne sklepy i centra handlowe.

Aleja Piastów charakteryzuje się kameralną atmosferą i przyjazną architekturą . Proste, eleganckie bryły budynków wkomponowują się w zielone tereny otaczające inwestycję, gdzie na najmłodszych mieszkańców czekają place zabaw.

W trosce o wygodę mieszkańców osiedle będzie ogrodzone i strzeżone. Na parterze, w jednym z budynków, przewidziano punkty handlowo-usługowe.

Osiedle Aleja Piastów to 171 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach – od kawalerek po lokale czteropokojowe. Do każdego mieszkania parterowego przynależy taras lub taras z ogródkiem. Każdy lokal na wyższych kondygnacjach posiada balkon, a mieszkania z antresolą dodatkowo tarasy. Funkcjonalne rozkłady mieszkań umożliwiają szereg indywidualnych aranżacji przestrzeni.

Aleja Piastów to inwestycja warszawskiego dewelopera Dom Development S.A. W połowie maja rozpoczęła się sprzedaż mieszkań na tym osiedlu.

- Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do swoich mieszkań pod koniec 2015 roku – mówi Marta Jędrzejewska z Dom Development S.A. – Obecnie trwają prace przygotowawcze. Jesteśmy na etapie wyboru generalnego wykonawcy inwestycji.

Dom Development to firma działająca na polskim rynku mieszkaniowym od 1996 roku. Od października 2006 roku należy do grona spółek giełdowych, co ma wpływ na jej wiarygodność oraz transparentność, zarówno wśród inwestorów, akcjonariuszy, jak i klientów. Przedsiębiorstwo należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Do końca 2013 roku firma oddała do użytku blisko 20 tysięcy mieszkań, apartamentów i domów jednorodzinnych. Ma w swojej ofercie mieszkania i z różnych segmentów cenowych – od osiedli mieszkaniowych w przystępnych cenach po luksusowe apartamenty czy rezydencje o podwyższonym standardzie w atrakcyjnych lokalizacjach. Obecnie we Wrocławiu realizowane są trzy projekty Dom Development – osiedle Aleja Piastów, Aura oraz Oaza.

Katarzyna Kunka

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl