wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 18:10

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Natek Poland otwiera nowe biuro we Wrocławiu

Nowe wrocławskie biuro Natek Poland o powierzchni 615 metrów kwadratowych jest na piątym piętrze biurowca Infinity przy ulicy Legnickiej i jest to druga (po Warszawie) placówka firmy otwarta w Polsce w ostatnich miesiącach.

Branża IT we Wrocławiu

– Biuro we Wrocławiu jest przede wszystkim przeznaczone dla konsultantów, którzy pracują z klientami Natek. Nowa przestrzeń biurowa umożliwi nam dalszy rozwój i lepszą obsługę klientów, zapewniając jednocześnie komfortowe warunki pracy naszym pracownikom – podkreśla Jana Kruzliakova, NATEK VP Sales & Marketing, Board Member.

Wśród kontrahentów Natek są m.in.: AT&T, Konica Minolta, mBank, Nokia, UniCredit, VMware, Smith & Nephew, Credit Agricole, BEC, BNP Paribas, Commerzbank, Thales.

Natek szuka pracowników. Branża IT rekrutuje we Wrocławiu

We Wrocławiu firma poszukuje m.in. analityków systemowych, administratorów, business development managerów, developerów czy testerów.

– Żyjemy w dobie pracy zdalnej i pracujemy dla międzynarodowych klientów, więc nasi pracownicy nie muszą być ograniczeni do konkretnej lokalizacji. Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą dającą duże możliwości rozwoju i oferującą atrakcyjne środowisko pracy. W siedmiu miastach CEE, w których mamy biura, zatrudniamy osoby z 18 krajów i posługujemy się w firmie 31 językami – podkreśla Jana Kruzliakova.

Natek z roku na rok powiększa swój zespół – tylko w ubiegłym roku zatrudnił ponad 400 osób. Pod koniec 2023 r. firma otworzyła nowe, większe biuro w stolicy Bułgarii, Sofii, na początku tego roku – w warszawskim wieżowcu Q22, a z początkiem maja w Bratysławie. Do końca 2024 r. firma otworzy też biuro w Koszycach.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl