www.wroclaw.pl

  Na Księżu Małym powstanie nowa galeria handlowa

  Park handlowo-usługowy N-Park powstanie przy ul. Karwińskiej, u zbiegu ulic Opolskiej i Krakowskiej. Znajdą się tam sklepy spożywcze i przemysłowe oraz punkty usługowe.

  N-Park przy ul. Karwińskiej - wizualizacja Fot. Napollo
  N-Park przy ul. Karwińskiej - wizualizacja

  Nowy obiekt o powierzchni ponad 5 tys. mkw pomieści w sobie m.in. market spożywczy Aldi, market elektroniczny RTV Euro AGD, drogerię dużej międzynarodowej sieci, sklep zoologiczny oraz punkty usługowe. Swoje miejsce znajdą tam również lokale gastronomiczne, m.in. piekarnia i cukiernia. W planach jest także klub fitness i usługi opieki zdrowotnej. Do dyspozycji klientów będzie także parking na około 150 samochodów. Tuż obok znajdzie się też stacja paliw.

  Otwarcie obiektu zaplanowano na drugą połowę 2022 roku.

  Czytaj także: Galerie, centra handlowe, hale kupieckie, targowiska we Wrocławiu [MAPA]

  N-Park na Księżu Małym to już trzeci projekt pod tą marką we Wrocławiu i czwarta inwestycja firmy Napollo w mieście. Pierwszy wrocławski N-Park działa od końca 2017 roku przy ul. J. Gagarina, a drugi od sierpnia 2019 roku przy ul. Maślickiej. Napollo jest również właścicielem obiektu Galaktyka przy ul. Ślężnej.

  Czytaj także: Otwierają N-Park przy ul. Maślickiej – centrum handlowo-usługowe

  Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie. Firma rozwija koncept obiektów handlowych w sektorze convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, w centrach miast do 100 tys. mieszkańców i dużych osiedli mieszkaniowych aglomeracji.