wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Otwierają N-Park przy ul. Maślickiej – centrum handlowo-usługowe
N-Park przy ul. Maślickiej źródło: inwestor
N-Park przy ul. Maślickiej

Nowa galeria handlowo-usługowa powstała na Maślicach. N-Park, pierwszych klientów przyjmie w czwartek 29 sierpnia.

Reklama

N-Park przy ul. Maślickiej (tuż obok przejazdu kolejowego przy ul. Długiej, w pobliżu jest m.in. Bricomarché) to ponad 5,3 tys. mkw. powierzchni. Działać tu będzie 11 lokali handlowo – usługowych. 

Wśród najemców znalazły się takie marki jak Stokrotka, Rossmann, Action, KiK, Media Expert, KFC, Domino’s Pizza, Fitness Academy. Będzie również biuro podróży Dedal Travel i punkt usług finansowych Kiosk Finansowy. Klienci będą mieć do dyspozycji parking naziemny, a tuż przy wjeździe otwarta zostanie stacja benzynowa Orlen.

– N-Park to wygodne zakupy, usługi i gastronomia blisko domu klienta. Centrum powstało w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, z ponad 33 tys. osób znajdujących w bezpośredniej strefie oddziaływania obiektu, tj. do 10 minut drogi – mówi Dorota Beltrani, dyr. ds. komercjalizacji w Napollo.

Czytaj także: Galerie, centra handlowe, hale kupieckie, targowiska we Wrocławiu [MAPA]

N-Park na Maślicach to drugi projekt pod tą marką we Wrocławiu i trzecia inwestycja firmy Napollo w mieście. Pierwszy wrocławski N-Park działa od końca 2017 roku przy ul. J. Gagarina 27. Napollo jest również właścicielem obiektu Galaktyka przy ul. Ślężnej 130–134.

Napollo: N-Park

W kolejnych dwóch latach Napollo planuje otwarcia następnych parków handlowych pod marką N-Park, m.in. w Gdańsku, na granicy Wrocławia i Łanów oraz w Gorzowie Wielkopolskim.

NAPOLLO jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie. Firma rozwija koncept obiektów handlowych w sektorze convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, w centrach miast do 100 tys. mieszkańców i dużych osiedli mieszkaniowych aglomeracji.

Centrum Stabłowicka

To nie jedyna inwestycja handowo-usługowa w rejonie Maślic. Tuż obok, czyli na Stabłowicach powstaje Centrum Stabłowicka. Otwarcie zaplanowano na koniec 2020 r. Będą tam sklepy, restauracje, klub fitness, obiekty kulturalne oraz szkoła i przedszkole – to wszystko planowane jest w Centrum Stabłowicka. Nowoczesny obiekt handlowo-usługowy powstanie w zrewitalizowanych halach produkcyjnych dawnej przędzalni przy ul. Stabłowickiej. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl