www.wroclaw.pl

  Budują magazyn miejski. Inwestycja 7R

  Po Warszawie, Gdańsku, Szczecinie i Łodzi – teraz Wrocław. W ramach rozbudowy sieci miejskich magazynów powstaje nowa inwestycja 7R. To już drugi projekt dewelopera w regionie.

  7R City Flex Wrocław to kolejny obiekt sieci 7R City Flex Last Mile Logistics. Nowe magazyny powstaną przy ul. Awicenny:

  • inwestycja o powierzchni około 25 tys. mkw.,
  • składająca się z dwóch budynków po ok. 12. tys. mkw.
  Kiedy oddawaliśmy do użytku naszą pierwszą inwestycję we Wrocławiu – 7R Park Wrocław, doskonale wiedzieliśmy, że to aglomeracja z dużym potencjałem. Obecnie powracamy do miasta z konceptem 7R City Flex Last Mile Logistics. Jestem przekonany, że nasz najnowszy projekt położony w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu, tuż obok lotniska, odniesie podobny sukces jak pozostałe, już istniejące magazyny z konceptu 7R City Flex.

  Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu, Head of Development 7R SA.

  Magazyny 7R City Flex Wrocław

  Inwestor podkreśla, że lokalizacja magazynów – w pobliżu portu lotniczego, obwodnicy Wrocławia i autostrady, zapewni dogodny dojazd i umożliwi szybką dystrybucję towarów.

  – Działka, przy której powstaje 7R City Flex Wrocław jest idealna do tego typu inwestycji. Lotnisko, obwodnica miasta, dworzec kolejowy i rozbudowana sieć komunikacji miejskiej czynią to miejsce atrakcyjnym dla pracowników i zapewnią przyszłym najemcom duże możliwości sprawnej dystrybucji towarów. To projekt z bardzo dużym potencjałem – dodaje Maciej Krawiecki, Head of Leasing 7R SA.

  Czytaj także:

  7R/jr