wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

17°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 01:35

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Budują magazyn miejski. Inwestycja 7R

7R City Flex Wrocław to kolejny obiekt sieci 7R City Flex Last Mile Logistics. Nowe magazyny powstaną przy ul. Awicenny:

  • inwestycja o powierzchni około 25 tys. mkw.,
  • składająca się z dwóch budynków po ok. 12. tys. mkw.
Kiedy oddawaliśmy do użytku naszą pierwszą inwestycję we Wrocławiu – 7R Park Wrocław, doskonale wiedzieliśmy, że to aglomeracja z dużym potencjałem. Obecnie powracamy do miasta z konceptem 7R City Flex Last Mile Logistics. Jestem przekonany, że nasz najnowszy projekt położony w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu, tuż obok lotniska, odniesie podobny sukces jak pozostałe, już istniejące magazyny z konceptu 7R City Flex.
Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu, Head of Development 7R SA.

Magazyny 7R City Flex Wrocław

Inwestor podkreśla, że lokalizacja magazynów – w pobliżu portu lotniczego, obwodnicy Wrocławia i autostrady, zapewni dogodny dojazd i umożliwi szybką dystrybucję towarów.

– Działka, przy której powstaje 7R City Flex Wrocław jest idealna do tego typu inwestycji. Lotnisko, obwodnica miasta, dworzec kolejowy i rozbudowana sieć komunikacji miejskiej czynią to miejsce atrakcyjnym dla pracowników i zapewnią przyszłym najemcom duże możliwości sprawnej dystrybucji towarów. To projekt z bardzo dużym potencjałem – dodaje Maciej Krawiecki, Head of Leasing 7R SA.

Czytaj także:

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl