wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 12°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Po Warszawie, Gdańsku, Szczecinie i Łodzi – teraz Wrocław. W ramach rozbudowy sieci miejskich magazynów powstaje nowa inwestycja 7R. To już drugi projekt dewelopera w regionie.

7R City Flex Wrocław to kolejny obiekt sieci 7R City Flex Last Mile Logistics. Nowe magazyny powstaną przy ul. Awicenny:

  • inwestycja o powierzchni około 25 tys. mkw.,
  • składająca się z dwóch budynków po ok. 12. tys. mkw.
Kiedy oddawaliśmy do użytku naszą pierwszą inwestycję we Wrocławiu – 7R Park Wrocław, doskonale wiedzieliśmy, że to aglomeracja z dużym potencjałem. Obecnie powracamy do miasta z konceptem 7R City Flex Last Mile Logistics. Jestem przekonany, że nasz najnowszy projekt położony w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu, tuż obok lotniska, odniesie podobny sukces jak pozostałe, już istniejące magazyny z konceptu 7R City Flex.

Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu, Head of Development 7R SA.

Magazyny 7R City Flex Wrocław

Inwestor podkreśla, że lokalizacja magazynów – w pobliżu portu lotniczego, obwodnicy Wrocławia i autostrady, zapewni dogodny dojazd i umożliwi szybką dystrybucję towarów.

– Działka, przy której powstaje 7R City Flex Wrocław jest idealna do tego typu inwestycji. Lotnisko, obwodnica miasta, dworzec kolejowy i rozbudowana sieć komunikacji miejskiej czynią to miejsce atrakcyjnym dla pracowników i zapewnią przyszłym najemcom duże możliwości sprawnej dystrybucji towarów. To projekt z bardzo dużym potencjałem – dodaje Maciej Krawiecki, Head of Leasing 7R SA.

Czytaj także:

7R/jr

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl