wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 07:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub zmienić zawód? Weź udział w Jarmarku Umiejętności

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub zmienić zawód? Weź udział w Jarmarku Umiejętności

Katarzyna Wiązowska,

Rozmowa rekrutacyjna, cztery osoby przy biurku, zdjęcie ilustracyjne shutterstock
Rozmowa rekrutacyjna, cztery osoby przy biurku, zdjęcie ilustracyjne

Jak się przebranżowić, zyskać nowe kompetencje zawodowe czy też zdobyć środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej - tego wszystkiego będzie można dowiedzieć już w najbliższy czwartek, 18 maja, br., w Powiatowym Urzędzie Pracy we Wrocławiu. Odbędzie się tam Jarmark Umiejętności.

Reklama

Jarmark Umiejętności to wydarzenie, podczas którego nie tylko osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy, ale każdy kto myśli o podniesieniu swoich kwalifikacji zawodowych lub rozpoczęciu działalności gospodarczej, będzie mógł skorzystać z profesjonalnych porad.  

Przydatne rady specjalistów

Podczas spotkania omawiana będzie pomoc Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu w podnoszeniu kompetencji. Ponadto doradcy zawodowi pomogą zweryfikować zdobyte dotąd kwalifikacje pod kątem dofinansowania rozpoczęcia działalności gospodarczej.

Wśród zaproszonych gości znalazły się Dolnośląska Izba Rzemieślnicza oraz Okręgowa Komisja Egzaminacyjna, które opowiedzą o tym jak można potwierdzić za ich pośrednictwem posiadane umiejętności. Z kolei Wojskowe Centrum Rekrutacji opowie zasadach rekrutacji do służby w formacji mundurowej Wojska Polskiego. Swoją ofertę edukacyjną przedstawią również szkoły policealne.

Nie tylko dla bezrobotnych

Jarmark Umiejętności odbędzie się w czwartek, 18 maja 2023 r. w sali nr. 06 budynku B Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu przy ul. Glinianej 20 – 22, w godzinach 10.00-14.00

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy chcą zmienić coś w swojej drodze zawodowej. Nie tylko do osób zarejestrowanych w naszym urzędzie jako osoby bezrobotne. Serdecznie zapraszamy.
Arkadiusz Łukaszów z Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl