wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocławski Kruk wśród firm godnych zaufania 2018
materiał prasowy

Wrocławska Grupa KRUK po raz trzeci zwyciężyła w kategorii firma windykacyjna w plebiscycie „Marka Godna Zaufania”, który przeprowadzany jest wśród polskich przedsiębiorców.

Reklama

Jak pokazuje badanie przeprowadzone na zlecenie miesięcznika „My Company Polska”, Grupa KRUK cieszy się nienaganną opinią i największym zaufaniem ze wszystkich firm z branży zarządzania wierzytelnościami. W swojej kategorii zwyciężyła również w dwóch poprzednich latach. Celem badania realizowanego przez KANTAR Millward Brown jest wyłonienie marek, którym najbardziej ufają przedsiębiorcy w Polsce.

– Cieszy nas, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni za profesjonalne podejście Grupy KRUK zarówno do klientów, jak i partnerów biznesowych. Obecnie firmy oceniane są nie tylko na podstawie swojego działania, ale też tego, jak osiągają swoje biznesowe cele. Dlatego też cenimy zaufanie, którym darzy nas rynek – mówi Piotr Krupa, prezes KRUK S.A.

Zaufanie przedsiębiorców

Badanie „Marka Godna Zaufania” miało sprawdzić, którym markom produktów i usług skierowanych do biznesu najbardziej ufają polscy przedsiębiorcy. Polegało ono na wysyłce specjalnej ankiety do przedstawicieli 20 000 firm. Właściciele przedsiębiorstw, specjaliści i członkowie kadry kierowniczej wymienili w sumie 184 znane i cenione marki. Spośród nich wybrane zostały te, które oceniono najlepiej. Następnie ankietowani byli proszeni o udzielenie spontanicznej odpowiedzi, której marce w danej kategorii ufają najbardziej.

W konkursie przyznano wyróżnienia w takich kategoriach jak m.in. operator telekomunikacyjny, firma leasingowa czy linie lotnicze.

W tym roku Grupa KRUK zdobyła również tytuł „Etycznej Firmy” przyznawany przez redakcję dziennika „Puls Biznesu”.

Czytaj także: Prezes wrocławskiej firmy w finale EY Przedsiębiorca Roku

Wrocławska spółka Kruk jest uczestnikiem programu Polski Czempion, realizowanym przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. W 2015 r. KRUK zdobył pierwsze miejsce w rankingu Giełdowa Spółka Roku.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl