wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

28°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:10

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Rusza Giełda Pracy WPT. Poznaj oferty pracy od wrocławskiego biznesu

Wrocławski Park Technologiczny uruchomił Giełdę Pracy, na której będzie można znaleźć nie tylko ogłoszenia o naborze na specjalistyczne stanowiska, ale również oferty staży i praktyk od ponad 200 firm działających w WPT. Pierwsze oferty są już dostępne

Oferty pracy we Wrocławiu

Giełda Pracy WPT z ogłoszeniami od wrocławskiego biznesu dostępna jest na stronach WPT. Podzielona jest na dwie sekcje – oferty pracy oraz oferty staży i praktyk.

Pojawiły się już na niej pierwsze ogłoszenia pochodzące od firm Healthcann, Roboklocki, ALKO-MED oraz LOGITY. Oferują one możliwości rozwoju kariery m.in. dla programistów, specjalistów ds. promocji czy psychologów. Organizatorzy podkreślają, że zakres ogłoszeń będzie stale rozwijany.

Giełda pracy Wrocławski Park Technologiczny. Staże, praktyki we Wrocławiu

Na naszej stronie internetowej utworzyliśmy specjalną podstronę, na której działające w WPT firmy z wielu różnych branż, od IT, przez przemysł, po biotechnologię, będą zamieszczać informacje o tym, że poszukują nowych członków do swojego zespołu. Chcemy w ten sposób pomóc im w rozwijaniu przedsiębiorczej społeczności, która skupia się wokół WPT.

Maciej Potocki, prezes Wrocławskiego Parku Technologicznego

Miejsca pracy we Wrocławiu

W maju 2021 r. w WPT ruszył pierwszy w Polsce Integracyjny Inkubator Przedsiębiorczości Skrzynia. Z jego oferty mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy, którzy są w początkowym etapie rozwijania swojej firmy.

  • Przez 5 lat mogą korzystać z eksperckiego wsparcia i infrastruktury WPT na preferencyjnych warunkach.
  • Dodatkowe, specjalistyczne wsparcie, znajdą w Inkubatorze firmy prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami oraz przedsiębiorstwa, które je zatrudniają lub chcą je zatrudnić.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl