wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

2°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Zobacz, dużą galerię handlową N-Park z popularnymi markami i sklepami
Galeria handlowa N-Park Łany k. Wrocławia Mask Group
Galeria handlowa N-Park Łany k. Wrocławia

Sklepy, popularne marki i restauracje a do tego stacja paliw i myjnia samochodowa – to wszystko znajdą klienci w nowej galerii handlowej N-Park koło Wrocławia.

Reklama

Galeria handlowa N-Park Łany k. Wrocławia

Niecałe 16 km od wrocławskiego Rynku i zaledwie kilkadziesiąt metrów od granicy Wrocławia powstała nowa galeria handlowa. 12 maja br. firma Napallo otworzy galerię handlową N-Park w Łanach.

Jakie sklepy są w centrum handlowym N-Park Łany

W galerii handlowej N-Park Łany znajdą się popularne marki z różnorodną ofertą: Biedronka, Rossmann, Media Expert, Jysk, Pepco, Meduza (sklep zoologiczny), Piekarnia HERT, Restauracja Wok&Spice.

W kolejnym etapie realizacji N-Park zasili także popularna sieć gastronomiczna KFC.

N-Park: stacja paliw Lotos i myjnia samochodowa samoobsługowa Redconst

Klienci N-Parku będą mogli także zatankować i umyć samochód. Zostanie tam uruchomiona stacja paliw Lotos i myjnia samoobsługowa Redconst.

Centrum handlowe N-Park: duże zniżki i promocje

N-Park w Łanach planuje otwarcie wszystkich sklepów 12 maja o godzinie 11.00.

W tym dniu na klientów czekać będzie wiele ofert promocyjnych. Biedronka zaproponuje klientom superokazje nawet do 65% taniej na wybrane produkty. Media Expert przygotował mega ofertę rabatową na kilka wybranych produktów. W piekarni Hert na setnego, trzechsetnego i pięćsetnego klienta czeka tort niespodzianka oraz degustacje pieczywa i ciast. Sklep zoologiczny Meduza także przygotował specjalne, atrakcyjne ceny obowiązujące w dniu otwarcia sklepu.

N-Park: godziny otwarcia, dojazd

Godziny działalności sklepów w N-Parku to: poniedziałek - sobota: 9:00-21:00, w niedziele handlowe: 10:00-20:00, Biedronka: poniedziałek - sobota: 6:00-22.00, a w niedziele handlowe 9:00-20:00.

Klientom niezmotoryzowanym dojazd do parku handlowego umożliwia autobus komunikacji wewnątrzgminnej – linia Z 2.  Rozkład opracowała gmina Czernica w godzinach porannych i popołudniowych, z myślą o wygodzie klientów. W bezpośrednim sąsiedztwie N-Parku znajduje się oznakowany przystanek tej linii. Klientom zmotoryzowanym park handlowy proponuje 150 darmowych miejsc parkingowych.

N-Park Łany inwestycja Napollo

N-Park Łany to czwarta inwestycja firmy Napollo we Wrocławiu, po obiektach: Galaktyka, N-Park Gagarina, N-Park Maślicka planowane są kolejne realizacje. Generalnym Wykonawcą N-Park w Łanach dla Napollo jest firma DALDEHOG Poland, a autorem koncepcji architektonicznej jest Studio Projektowe Q2.

Napollo to polska firma, która prowadzi działalność inwestycyjną od czternastu lat. Zarządza pełnym procesem inwestycyjnym, od pozyskania nowych gruntów, koordynacji  realizacji budów, finansowania do komercjalizacji projektów handlowych, budowy i sprzedaży inwestycji mieszkaniowych i zarządzania nieruchomościami. Głównym filarem rozwoju firmy w zakresie budownictwa komercyjnego są parki handlowe znane jako N-Parki. Oferują wygodne zakupy blisko domu, w miastach powyżej 10 tysięcy mieszkańców i o powierzchni najmu do ok. 15 000 mkw.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl