wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 22:00

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Evolutions: Meetup & Showcase. Efektywne warsztaty dla startupów już 14 czerwca.
Evolutions: Meetup & Showcase. Efektywne warsztaty dla startupów już 14 czerwca. Tomasz Hołod/www.wroclaw.pl

„Wiedza, praktyka i konkret” to hasło przewodnie tegorocznej edycji Evolutions: Meetup & Showcase, która odbędzie się 14 czerwca 2023 r. we Wrocławiu. Poza konferencją i cenną wymianą doświadczeń, przedstawiciele startupów będą mogli również wziąć udział w konkursie pitchingowym oraz kreatywnych warsztatach, które specjalnie dla nich poprowadzą eksperci z dużym doświadczeniem biznesowym.

Reklama

Właściciele startupów, inwestorzy i przedstawiciele świata biznesu już 14 czerwca br. spotkają się we Wrocławiu podczas tegorocznej edycji Evolutions: Meetup & Showcase, organizowanej pod hasłem „Wiedza, praktyka i konkret”. Tym razem wydarzenie odbędzie się w kilku lokalizacjach: Kinie Nowe Horyzonty, InQube oraz Coventry University Wroclaw. Będzie również transmitowane on-line.

Bezcenna wiedza, szczytne cele

W tym roku tradycyjny format konferencyjny został wzbogacony o dwa nowe elementy - konkurs dla startupów oraz warsztaty. Ich uczestnicy dowiedzą się m.in. jak przy ograniczonych środkach skutecznie promować młodą firmę, wykorzystywać potencjał social media, a także dobrać infrastrukturę pod potrzeby projektu. Eksperci opowiedzą również o modelach biznesowych, skutecznym wyznaczaniu celów oraz przydatnych narzędziach analitycznych. Mowa będzie też o innowacyjnych umiejętnościach rozwiązywania problemów, dopasowani produktu do rynku oraz o tym, jak sprzedawać w startupie.

Przed nami znacznie szersza formuła niż ta, do której przyzwyczajeni są uczestnicy. Zależy nam, aby tym razem poznali najbardziej aktualne trendy panujące w światowych społecznościach startupowych. Zaplanowaliśmy nie tylko spotkania z ekspertami z Polski i zagranicy oraz energetyczny networking, ale także warsztaty na dwóch poziomach zaawansowania. Zależy nam na tym, aby skutecznie wsparły rozwój młodych oraz dojrzałych firm. Z pewnością dostarczą one solidnej dawki wiedzy.
Paulina Muszyńska, kierowniczka Startup Wrocław

W tym roku warsztaty odbędą się w formule odpłatnej. Natomiast zebrane środki zostaną przekazane na cele charytatywne wrocławskiej fundacji TuRazem. Możliwość zapisów oraz szczegóły spotkań można sprawdzić na stronie wydarzenia.

Szansa na duże pieniądze i wyjazd do San Francisco

Podczas Evolutions: Meetup & Showcase odbędzie się również konkurs, podczas którego zaprezentuje się 10 startupów, które będą walczyć o nagrody pieniężne, granty w wysokości ponad 200 tys. euro od OVHcloud i przepustkę do udziału w europejskim finale konkursu Disraptors Summit 2023 w Pradze. Konkurs organizowany w stolicy Czech wyłoni zwycięzcę, na którego czeka 500 tys. dolarów oraz możliwość reprezentacji CEE w finale w San Francisco.

Bardzo się cieszymy, że możemy współorganizować tegoroczne Evolutions Meetup & Showcase w tak inspirującej formule oraz z atrakcyjnymi wydarzeniami towarzyszącymi. Moc oraz rozmach przedsięwzięcia, fantastyczni goście i przemyślany program sprawiają, że jest to wydarzenie na startupowej mapie, na którym trzeba być.
Natalia Świrska-Załuska, Startup Program Manager w OVHcloud, CEE

Organizatorami Evolutions: Meetup & Showcase są Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Startup Wrocław oraz OVHcloud Startup Program.  

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl