wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 23:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
 1. wroclaw.pl
 2. Przedsiębiorczy Wrocław
 3. Aktualności
 4. Nagrodzą najlepsze firmy w regionie. Przyjmowanie zgłoszeń do „Dolnośląskich Gryfów” przedłużono do 3 października
Statuetki "Dolnośląskich Gryfów" trafiły dotychczas do 133 firm, organizacji i samorządów. ZIG
Statuetki "Dolnośląskich Gryfów" trafiły dotychczas do 133 firm, organizacji i samorządów.

Przedsiębiorstwa, samorządy oraz organizacje, które chcą zdobyć prestiżową statuetkę „Dolnośląskiego Gryfa” mogą zgłaszać swój udział w tegorocznej edycji konkursu. Przyjmowanie zgłoszeń do tego konkursu przedłużono do 3 października br.

Reklama

„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to konkurs, który promuje i nagradza najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu.

Docenia innowacyjność i zaangażowanie inwestycyjne, zauważa działania na rzecz lokalnej społeczności i wymierne korzyści jakie regionowi przynoszą dolnośląskie firmy. Jest przeznaczony dla firm, organizacji oraz jednostek samorządu terytorialnego z Dolnego Śląska. W tym roku odbędzie się on już po raz dziewiętnasty.

„Dolnośląski Gryf”. Osiem kategorii konkursowych

Podczas tegorocznej edycji konkursu statuetki „Dolnośląskiego Gryfa” zostaną wręczone w ośmiu kategoriach:

 • Dolnośląski Produkt Roku
 • Nowatorski pomysł na biznes
 • Skuteczna transformacja biznesowa
 • Angażujący pracodawca
 • Firma świadoma ekologicznie
 • Nagroda za najlepszą współpracę w niesieniu pomocy
 • Biznesowy Lider Roku
 • Najlepsza współpraca biznesu i nauki

Wciąż można zgłosić firmę, organizację lub samorząd

Członkami Kapituły Konkursu są wybitni przedstawiciele biznesu, samorządu i nauki. Są to m.in. rektorzy najważniejszych wrocławskich uczelni, reprezentanci dolnośląskich gmin oraz dyrektorzy, prezesi i właściciele najważniejszych przedsiębiorstw i instytucji Dolnego Śląska, którzy odnoszą sukcesy nie tylko na rynku krajowym, lecz także zagranicznym.

Ankiety konkursowe dostępne są w wersji online na stronie organizatora. Zgłoszenia przyjmowane będą do 3 października 2022 roku.

Każdy uczestnik może zgłosić swój udział aż w trzech kategoriach. Samo zgłoszenie uprawnia przedstawicieli firmy lub organizacji do udziału w Wielkiej Gali Biznesu, która odbędzie się 24 października 2022 roku w Teatrze Muzycznym Capitol. Wydarzenie to co roku przyciąga najważniejsze osobistości Dolnego Śląska ze świata biznesu, nauki, polityki i kultury.

Organizatorami konkursu są: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Partner Merytoryczny - PwC.

Wspólnie zapraszamy do udziału w Konkursie „Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza”, będącego wyróżnieniem towarzyszącym przemianom gospodarczym na Dolnym Śląsku od osiemnastu już lat. Konkurs w swojej idei ma na celu nagradzanie przedsiębiorstw i samorządów znacząco wpływających na wzrost atrakcyjności biznesowej i rozpoznawalności naszego regionu.
Marek Pasztetnik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy

Dotychczas rozdano 133 Gryfy Dolnośląskie

Pierwsza edycja Dolnośląskich Gryfów odbyła się w 2004 roku. Od tamtej pory wyróżnienie to stało się jedną z najbardziej prestiżowych nagród z dziedziny gospodarki i biznesu w regionie.

Od pierwszej edycji w szranki konkursu stanęło ponad 1740 dolnośląskich firm i samorządów, które poddały się wnikliwej ocenie kapituły konkursu. Dotychczas rozdano 133 statuetki „Dolnośląskiego Gryfa”.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl