wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 19°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Nagrodzą najlepsze firmy w regionie. Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do Dolnośląskich Gryfów

Katarzyna Wiązowska,
Statuetki "Dolnośląskich Gryfów" trafiły dotychczas do 133 firm, organizacji i samorządów. ZIG
Statuetki "Dolnośląskich Gryfów" trafiły dotychczas do 133 firm, organizacji i samorządów.

Przedsiębiorstwa, samorządy oraz organizacje, które chcą zdobyć prestiżową statuetkę „Dolnośląskiego Gryfa” już teraz mogą zgłaszać swój udział w tegorocznej edycji konkursu. Właśnie rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do tego elitarnego konkursu. W tym roku odbędzie się on już po raz dziewiętnasty.

Reklama

„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to konkurs, który promuje i nagradza najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu. Docenia innowacyjność i zaangażowanie inwestycyjne, zauważa działania na rzecz lokalnej społeczności i wymierne korzyści, jakie regionowi przynoszą dolnośląskie firmy. Jest przeznaczony dla firm, organizacji oraz jednostek samorządu terytorialnego z Dolnego Śląska.

Dolnośląskie Gryfy - osiem kategorii konkursowych

Podczas tegorocznej edycji konkursu statuetki „Dolnośląskiego Gryfa” zostaną wręczone w ośmiu kategoriach:

Zgłoszenia do 30 września 2022 r. Wypełnij ankietę

Członkami Kapituły Konkursu są wybitni przedstawiciele biznesu, samorządu i nauki. Są to m.in. rektorzy najważniejszych wrocławskich uczelni, reprezentanci dolnośląskich gmin oraz dyrektorzy, prezesi i właściciele najważniejszych przedsiębiorstw i instytucji Dolnego Śląska, którzy odnoszą sukcesy nie tylko na rynku krajowym, lecz także zagranicznym.

Ankiety konkursowe dostępne są w wersji online na stronie organizatora. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 września 2022 roku.

Zwieńczeniem konkursu będzie Wielka Gala Biznesu, która co roku przyciąga najważniejsze osobistości Dolnego Śląska ze świata biznesu, nauki, polityki i kultury.

Organizatorami konkursu są: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Partner Merytoryczny - PwC.

Dotychczas rozdano 133 "Dolnośląskie Gryfy "

Pierwsza edycja Dolnośląskich Gryfów odbyła się w 2004 roku. Od tamtej pory wyróżnienie to stało się jedną z najbardziej prestiżowych nagród z dziedziny gospodarki i biznesu w regionie. Od pierwszej edycji w szranki konkursu stanęło ponad 1740 dolnośląskich firm i samorządów, które poddały się wnikliwej ocenie kapituły konkursu. Dotychczas rozdano 133 statuetki „Dolnośląskiego Gryfa”.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl