wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 03:15

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Jest już jedna, będzie druga. We Wrocławiu otworzy się nowa drogeria niemieckiej sieci dm [OTWARCIE, PROMOCJE]
Na zdjęciu widać witrynę sklepową dm dm
Na zdjęciu widać witrynę sklepową dm

Drogeria dm działa w Polsce od kwietnia i już teraz ma dziewięć sklepów. Najnowsza placówka otworzy się Wrocławiu. Uroczyste otwarcie odbędzie się we wtorek, 6 grudnia, w dużej galerii handlowej na północy miasta. Zobacz gdzie będzie nowy sklep dm.

Reklama

Drogeria dm to słynna niemiecka sieć „Dm-drogerie markt”. Wiadomo, że „Dm-drogerie markt” to największy konkurent sieci Rossmann na niemieckim rynku. W Polsce ta rywalizacja dopiero się rozpoczyna, bo Rossman ma już na naszym rynku ugruntowaną pozycję, a dm zaczyna otwierać swoje placówki.

Polska centrala niemieckiej marki dm jest we Wrocławiu. We wtorek, 6 grudnia niemiecki gigant dm otworzy we Wrocławiu drugą swoją placówkę. 

Wrocław to dla na wyjątkowe miasto. To właśnie tu mieści się nasza siedziba i tu rozpoczęliśmy swoją działalność, otwierając pierwszy sklep dm w Polsce. Mieszkańcy przyjęli nas entuzjastycznie, licznie brali udział w organizowanych przez nas akcjach kasjerskich i kibicowali nam, jak tworzyliśmy rodzinę krasnali, która na stałe wpisała się w architekturę miasta. Wierzymy, że kolejna drogeria dm we Wrocławiu przysporzy nam wielu nowych klientów, którzy na stałe zagoszczą w świecie naszych marek
Marek Mączka, kierownik regionalny dm w Polsce.

Centrum handlowe Marino – drogeria dm

Pierwszy sklep dm we Wrocławiu otwarto przy ul. Ślężnej. Uroczyste otwarcie nowej drogerii dm odbędzie się we wtorek, 6 grudnia o godzinie 9:00, przy ul. Paprotnej 7, w Centrum Handlowym Marino.

W dniach 6-11 grudnia dla klientów, w tym dla rodzin z dziećmi przygotowano szereg atrakcji. Z okazji otwarcia zaplanowano 15% rabatu powitalnego na wszystkie zakupy. Na klientów czekać będą także prezenty z limitowanej edycji przygotowanej specjalnie dla Wrocławia. Rabat obowiązuje do 11 grudnia. Drogeria przekaże także darowiznę na rzecz Fundacji Neko, opiekującej się bezdomnymi zwierzakami, deklarując dalszą chęć wspierania lokalnych inicjatyw społecznych i kulturalnych.

dm promocje na otwarciu drogerii w Marino

Na mieszkańców Wrocławia odwiedzających sklep w dniach 6-11 grudnia czekać będą atrakcyjne animacje i zabawy z muzyką, spotkanie z pluszowym misiem Saubär oraz z Punkciakiem Payback, profesjonalny makijaż twarzy z kosmetykami oraz prażony popcorn.

W sobotę 10 grudnia dm zaprasza na degustacje – zimowej herbaty i pierniczków z logo marki. Tym, co wyróżnia dm we wrocławskim Centrum Handlowym Marino jest możliwość zrobienia biometrycznych fotografii do paszportu, czy innych oficjalnych dokumentów. Zdjęcia wykonają pracownicy drogerii bezpośrednio w sklepie i będą gotowe do odbioru w kilka chwil dzięki usłudze wydruku natychmiastowego.

Drogeria dm w Marino godziny otwarcia

Drogeria otwarta będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00 i w niedziele handlowe w godzinach 9:00-20:00. Sieć zatrudniła siedmiu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

dm drogeria – sklepy, lokalizacje

Aktualnie dm posiada dziewięć drogerii - we Wrocławiu (dwie), w Jeleniej Górze, Lubaniu, Lesznie, Wodzisławiu Śląskim, Żorach, Krakowie i w Myślenicach.

W asortymencie dm znajduje się szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły zdrowotne i higieniczne oraz produkty w kategoriach kosmetyki i perfumy. Klienci mogą także kupić żywność, artykuły gospodarstwa domowego i karmę dla zwierząt.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl