wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

21°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 14:10

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. DataArt amerykańska spółka stawia na Wrocław
Kliknij, aby powiększyć
Kobiety i mężczyźni, pracownicy DataArt oraz dzieci DataArt
Kobiety i mężczyźni, pracownicy DataArt oraz dzieci

DataArt, amerykańska firma zajmuje się konsultingiem technologicznym – projektuje, opracowuje i wspiera unikatowe rozwiązania IT na całym świecie. Firma właśnie świętuje dziewiąte urodziny działalności w Polsce. We Wrocławiu DataArt Poland ma największe biuro w Polsce. Zobacz co robią, bo szukają pracowników.

Reklama

Amerykańska spółka swoje pierwsze polskie Centrum Rozwoju Oprogramowania DataArt uruchomiła w Lublinie w 2014 r. W tym roku przypada 9. rocznica funkcjonowania marki na polskim rynku IT.

Dynamiczny rozwój DataArt we Wrocławiu

Wrocław to w tym momencie największe biuro DataArt w Polsce, są w biurowcu Grunwaldzki Center. W trzecim kwartale br. zespół we Wrocławiu liczył ponad 300 osób i wciąż szukają nowych pracowników.

W DataArt najważniejsi są ludzie. Przez 9 lat nieustannie rozwijamy kompetencje naszych specjalistów. Nawiązujemy współprace z lokalnymi społecznościami IT, przedstawicielami biznesu i środowiskiem akademickim. Angażujemy się nie tylko w duże międzynarodowe konferencje, wspieramy także bardziej kameralne przedsięwzięcia jak na przykład meetupy. Aktywnie uczestniczymy też w lokalnych inicjatywach i organizujemy własne wydarzenia
Julia Diatczyk, prezes zarządu spółki.

DataArt miejsca pracy

DataArt posiada obecnie biura w pięciu miastach w Polsce – w Lublinie, Łodzi, Warszawie oraz we Wrocławiu i Krakowie. Firma oferuje współpracę w modelu hybrydowym, a także zdalnym, umożliwiając pracę z dowolnego miejsca w kraju. W całej Polsce DataArt współpracuje łącznie z niemal 750 osobami.

DataArt czym zajmuje się amerykańska spółka

DataArt zajmuje się konsultingiem technologicznym – projektuje, opracowuje i wspiera unikatowe rozwiązania IT na całym świecie. Dzięki temu pomaga klientom uzyskać doskonałe rezultaty biznesowe.

  • Zespoły DataArt tworzą nowe produkty i modernizują istniejące systemy, mając realny wpływ na transformację technologiczną w wielu branżach.
  • DataArt zdobyła zaufanie takich znanych marek jak: Nasdaq, S&P, United Technologies, Oneworld Alliance, Ocado, Betfair i Skyscanner.

DataArt funkcjonuje jako sieć firm, świadczących usługi technologiczne, współpracując z blisko 6000 profesjonalistami w 35 lokalizacjach na czterech kontynentach.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl